Alt Coin

Analist: Bu Altcoin Hafta Sonuna Kadar Zıplayabilir!

Analist Filip L.’ye nazaran altcoin projesi Harmony (ONE) fiyatı bu haftanın sonuna kadar en az %15’lik bir artış gösterecek. Harmony fiyatı 0,28 dolar karşısında yükseliş baskısı yaşıyor. ONE fiyatı, çıkarların %15’ini elinde tutacak büyük bir çıkış görebilir. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

“Bu altcoin %15 zıplayabilir”

Analiste nazaran, boğaların fiyat hareketinin denetimini yine ele geçirmesi ve çift zirveyi yaklaşık 0.28 dolar civarında sıkıştırmasıyla Harmony (ONE) atağa hazır. Analiste nazaran, satıcıların satın almak zorunda kalmasıyla, durumlarını sayılarla kapatmalarını ve satın alma hacminin dört katına çıkması beklenebilir, bu da 0,32 dolara süratli bir kırılma ve %15’lik çıkarlara yol açar. Boğalar siyah yükselen trend çizgisinin kırmızı azalan trend çizgisiyle kesişme noktasını geri aldığından, Harmony fiyatı sağlam bir çıkış yapmanın eşiğinde. Bu olumlu sinyallerin bir sonucu olarak, boğalar, dünün en yüksek düzeyi olan 0.28 doların üzerinde fiyat hareketinde büyük bir hızlanma görebilecek çok sayıda katılıyor. ONE fiyatındaki hızlanma, ayıların daha evvel bahsedilen 0.28 dolar düzeyine itilmesiyle birlikte geliyor. Boğalar bunun üzerine çıkabildiğinde, ayılar ziyan kaydetmeye başlayacak. Harmony böylelikle daha fazla talep ekleyecek ve bu da %15’lik bir çıkar elde ederek roket fırlatma patlamasına dönüşecek. Bir sonraki fiyat amacı, aylık R1 direnç düzeyi ve tarihi direnç 0,3265 dolar ile 0,32 dolar.

Bu ralliyi durdurabilecek tek şey, global piyasalardan gelen zıt rüzgarların riski kapatarak ayılara yardım etmesi yahut artan Covid olayları ve kontaminasyonları konusunda endişelenen daha fazla yatırımcının olması. Analiste nazaran bir düşüş senaryosunda, siyah yükselen trend çizgisi aşağı yanlışsız kırılacak ve 0,23 dolara geri dönüş görecek. Muhtemel bir düşüş, S1 takviye düzeyinin 0,20 dolarda bir testini görebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.