Alt Coin

Analist, Bu Altcoin İçin “Yatırımlık” Dedi ve 10 Neden Verdi!

Kripto para üniteleri hakkında teknik tahliller yapan Altcoin Buzz, Fantom’un (FTM) önemli formda parlamasının 10 nedenini vurguladı. Altcoin Buzz’a nazaran 2022’de Fantom (FTM) satın almak için en kıymetli 10 deden Kriptokoin.com olarak gündemimizde.

Bu Altcoin için 10 sebep

1. Fantom, son jenerasyon dağıtık defter teknolojileri tarafından desteklenen yüksek verimlilik ve sürdürülebilirlik ile global süreçleri kolaylaştırmak isteyen, ölçeklenebilir ve açık kaynaklı bir blockchain.

2. Fantom’u öteki blockchainlerden farklı kılan, DAG teknolojisine dayalı yeni fikir birliğidir. DAG’ler, matematik ve bilgisayar dünyasında uzun yıllardır bilinen yapılardır.

3. Kullanıcılar yalnızca bir saniyede süreç yapabilir ve maliyetler sahiden bir sentin çok küçük bir kısmıdır. Fantom, saniyede 300.000 süreç kapasitesine sahiptir.

4. Fantom, EVM uyumluluğuna sahiptir. Münasebetiyle Fantom’un akıllı mukaveleleri, Ethereum Sanal Makinesi ile büsbütün uyumludur ve bu, geliştiricilerin Ethereum‘da kullanılan tıpkı kodlama lisanıyla akıllı kontratlar oluşturabileceği manasına gelir.

5. Fantom ekosisteminde kilitli toplam bedel açısından en uygun 20 dApp’in kullanıcıları airdrop’u alacak.

6. Fantom bir milyar dolarlık teşvik programı açıkladı ve o vakitten beri TVL’nin geliştirme faaliyeti ve Fantom kullanım sayıları değerli ölçüde arttı.

7. Stake mükafatları, yalnızca Fantom’un ademi merkeziyetçiliğine katkıda bulunmak için stake ederek %14,15 APY’dir. Kullanıcılar ayrıyeten FTM tokenlerini rastgele bir özel donanım olmadan, yalnızca bir telefon yahut PC olmadan en az iki hafta kilitleyebilir.

8. Yalnızca stake yaparak değil, bir node çalıştırarak da mükafatlar kazanabilirsiniz. FTM tokenleriyle ödül kazanmanın öteki bir alternatifi, bir node doğrulayıcı çalıştırmaktır.

9. Fantom yeni pazarlara giriyor. ABD sakinleri, Lighthouse Storage ile Binance üzerinde FTM yatırabilir, çekebilir ve FTM satın alabilir.

10. FTM’nin üst istikametli bir fiyat yörüngesi açısından büyük bir geleceği var. FTM 2,62 dolarda oturuyor. Bu, 2,65 dolarlık bir dayanak bölgesi civarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.