Alt Coin

Analist: Bu Altcoin’den Biriktiriyorum! Zira Fırlayabilir

Yakından takip edilen bir kripto traderı ve analisti, haftalarca süren daima satışlardan sonra kripto piyasalarında güçlü bir sıçrama öngörüyor ve önder altcoin projesinin toparlanmaya hazır olduğunu belirtiyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Önder altcoin fırlamaya mı hazırlanıyor?

CredibleCrypto takma isimli analist, 293.800 Twitter takipçisine, önder altcoin Ethereum’un (ETH) birden fazla yükseliş sinyali verdiğini ve toparlanmaya hazır göründüğünü söylüyor:

3.000-3.300 dolarlık gaye bölgem vuruldu ve şu anda gelen rahatlama belirtileri görüyoruz. Hem USD hem de BTC eşleşmelerinde daha düşük TF’de birden fazla boğa ayrışması var. Mevcut düzeylerden üst çıkma mümkünlüğü bence aşağılardan daha yüksek. Şimdilik 3.500 dolar (kırılımın tekrar testi) hedefleniyor.

Kaynak: CredibleCrypto / Twitter

Bitcoin’e (BTC) karşı Ethereum’a bakan kripto analisti, ETH/BTC’nin 0,07 BTC’de (2.984,04 dolar) takviyenin üzerinde kalabildiği sürece genel olarak parite ve altcoin projeleri üzerinde boğa eğiliminde olduğunu söylüyor:

Burada beşerler ETH/BTC berbat görünüyor diyor ve ben yalnızca uzaktan bakıyorum. Birkaç ay evvelki Youtube görüntümde ele alındığı üzere, ETH/BTC büyük bir kırılma yaşadı ve şu anda bu düzeyin üzerinde olduğumuz sürece ETH (ve altları) bu düşüşten sert geri sıçramalı. Ben biriktiriyorum.

Kaynak: CredibleCrypto / Twitter

Yazma sırasında, ETH/BTC paritesi 0.075 BTC’de (3.197,18 dolar) süreç görüyor. Analist ayrıyeten, piyasa iştirakçileri tarafından tutulan toplam long ve short konumları izleyen Bitcoin’deki son derece yüksek açık ilgiye (OI) bakıyor. Kripto analisti, piyasadaki bir sonraki çok kaldıracın yükselişe geçeceğini ve güçlü bir Bitcoin rallisini ateşleyeceğini varsayım ediyor:

Ya herkesin aradığı büyük OI silme olayı, daha aşağı bir hareket yerine üst hakikat bir squeeze nedeniyle gerçekleşirse? Ağustos 2021’de 30 bin tabandan çıkarken oldu. Muhtemelen bu oyunu tekrar göreceğimizi düşünün. Ayılar silinmek üzere.

Kaynak: Will Clemente / Twitter

Ağustos 2021’de Bitcoin, 37.332 dolardan ay sonuna kadar 51.900 dolara yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.