Alt Coin

Analist: Bu Altcoin’den Milyonlarca Satıyorlar! Lakin ATH Geliyor

Tanınan kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, bir altcoin projesinin ATH yapmasını bekliyor. Analist, Chainlink (LINK)’in fiyat hareketinin son birkaç aydır inişli çıkışlı olmasına karşın hala üst gerçek hareket ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Analist, bir altcoin projesinin ATH yapmasını bekliyor

Yeni tahlilinde Coin Bureau sunucusu Guy,  1.81 milyon abonesine, LINK‘in 2021’in başlarında sıcak bir altcoin olduğunu, lakin yılın ikinci yarısında soğuduğunu söyledi. Analist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chainlink’in tüm duyurularına, iştiraklerine, güncellemelerine ve geliştirmelerine karşın, LINK 2021’in başından bu yana sırf %50 arttı. Bu, öteki tüm kripto para ünitelerinden ve hatta birtakım pay senetlerinden çok daha azdır. Pekala ne veriyor? Yeni başlayanlar için LINK bir DeFi tokenidir.  DeFi, 2020’de ve 2021’in başlarında sıcaktı, lakin son yarım yılda hype azaldı.

Analist: Chainlink’in ardındaki takım LINK’i satıyor!

Guy ayrıyeten Chainlink’in gerisindeki grubun LINK’i nasıl sattığını ve Oracle altcoin’i üzerinde muazzam bir satış baskısı oluşturduğunu da vurguluyor. Analist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chainlink takımı, Chainlink’in mevcut operasyonlarını ve gelecekteki genişlemesini finanse etmek için milyonlarca LINK satıyor.  O vakitler, grup LINK’i satmaya başlamadan evvel, LINK’in sirkülasyondaki arzı 400 milyon civarındaydı. Bugün, LINK’in dolanımdaki arzı 467 milyonun biraz kuzeyinde.  Artık, LINK başına ortalama fiyatın yaklaşık 20 dolar olduğunu varsayarsak bu, 1,3 milyar doların üzerinde satış baskısına yol açar, ki bu sahiden mecnunluk.

Analist: Chainlink yakında tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşacak

Guy daha sonra bu satış baskısının Chainlink’in uzun vadeli fiyat hareketi için düzgün olduğunu lakin kısa vadede projeye ziyan verdiğini açıklıyor. LINK’in görece düşük performansının bir öbür nedeni, Guy’ın detaylı olarak açıkladığı üzere, “spekülatif yatırım” statüsüdür. Mecnun satış baskısına ve kişisel yatırımcı finansmanındaki düşüşe karşın, Guy hala LINK’in yakında tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşacağını düşünüyor. Analist bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Mayıstaki büyük çöküşten asla tam olarak kurtulamayan öbür birçok kripto para ünitesinin tersine, LINK hala net bir yükseliş trendinde. Bu yükseliş devam ederse, boğa piyasasının sabit kaldığını varsayarsak, Chainlink önümüzdeki aylarda tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.