Alt Coin

Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam!

Tanınan Twitter analistlerinden Rookie (@altcoinrookie), yakından takip ettiği bir altcoin projesine gözleri çevirdi. 283 bin takipçili analist, çeşitli varlık sınıflarının ticaretini kolaylaştıran EQIFI’nin (EQX) iştiraklerine dikkat çekiyor. Gelin, altcoin projesinin detaylarına ve son fiyat hareketlerine göz atalım.

EQIFI (EQX) nedir?

EQIFI ile trader’lerin, yatırımcıların, geliştiricilerin, borsaların ve uygulama kullanıcılarının tüm dijital varlık, Blockchain ve kripto para ekosisteminde, satış yapmadan çok tıptaki varlıklara karşı ödünç alabilir. Böylelikle, uygulamalar, bir siparişin kapanmasını beklemeden yahut off chain aktivite gerektirmeden Ethereum ekosisteminde kullanım için varlıkları ödünç alabilir. Emsal formda, spekülatörler fırsatlarını en üst seviyeye çıkarmak için kısa devre de dahil olmak üzere çeşitli ticaret teknikleri uygulayabilirken, madenciler kapsamlı bir teminat seçimine karşı borç alabilirler. Bunların dışında Eqifi platformunun 4 ana eseri bulunuyor.

  • Sabit fiyatlı eserler: Muhakkak bir gelecek tarihte hesaplanan sabit bir faiz oranından havuzlanmış kredilerdir. Kullanıcı, ETH, wBTC, stablecoin ve stablecoin’lere dönüştürülen belli fiat para üniteleri biçiminde teminat sağlar ve bunlara sabit oranların eklendiği havuzlara dönüştürülür.
  • Değişken oranlı eserler: EQIFi, algoritmik borçlanma oranlarına sahiptir, bu da piyasayı daha canlı hale getirir ve kullanıcı aktifliğine ve talebine dayalı olarak ağdaki değişikliklere otomatik olarak cevap verir, böylelikle token havuzundan borçlanma düzeylerini arttırır.
  • Faiz oranı swap’ları: Makul bir anapara fiyatına dayalı olarak gelecekteki faiz ödemelerinin bir akışının bir başkası ile değiştirildiği bir DeFi forward mukavelesidir.
  • Randıman toplayıcı: EQIFi Yield Aggregator, önde gelen tüm harici eser yetiştirme eserlerinin otomatik bir toplayıcısıdır ve farming gelirini kolay ve otomatik hale getirir.

Vitalik Buterin, evvelki iddialarına ve Bitcoin Cash’e yönelik bir tweet dizisi attı. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Altcoin EQX yeni yıla 2x ile başladı

EQX, yeni yıla %100’lük performansıyla girerken, projenin makine-insan işbirliği sağlayan HUMAN Protocol ile iştiraki duyuruldu. Rookie’ye nazaran altcoin projesi piyasadaki güçlü iştirakleri kurmaya devam ediyor. Yazım sırasında EQX %100’lük patlamasını %40 düzeltmeyle soğuturken, 30 milyon dolar piyasa bedeliyle 0.4105 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.