Alt Coin

Analist, Bu Altcoin’e İşaret Etti: Fırsatlar Gizli! Yatırımınızı Katlayabilir

Twitter analisti ve DeFi eğitimcisi Route2FI, Terra (LUNA) ekosistemindeki yüksek potansiyelli protokollerden ve altcoin yatırımlarının nasıl ikiye katlanabileceğinde bahsediyor. Bu yazıda, Route2FI’nin LUNA, USDT ve MIM getirilerini karşılaştırdığı 7 Ocak tarihli tweet’ine göz atıyoruz.

Altcoin projesi yüksek randıman elde etmek için birçok potansiyel sunuyor

Route2FI, LUNA fiyatının yükseliş eğilimini sürdüreceğini, lakin Terra ekosisteminin şahsî heyecan nedeniyle “önyargı” pürüzüyle karşılaşabileceğini düşünüyor. Terra ekosistemi, 2021 boyunca piyasanın en enteresan protokollerinden kimilerini sergiledi. Bunlardan birincisi, %19,5’lik yıllık getirisiyle Terra’nın stablecoin’i olan UST’nin stake edilebileceği Anchor Protocol. Bu protokolle pasif gelir elde etmenin yanı sıra, teminat olarak ETH ve LUNA kullanarak bETH ve bLUNA ödünç alarak yüksek randıman elde edilebiliyor. SOL ve ATOM’da protokolün yelpazesine yakın vakitte eklenecek altcoin projeleri ortasında.

Terra ekosistemini daha verimli kullanmak

Elde edilen pasif getiri tekrar stake havuzlarına tahsis edilmesi durumunda, analist bu prosedürün 8-10 defa tekrarlanması halinde yatırımların ikiye katlanabileceğini hesaplıyor. Tıpkı vakitte uzman, bu “yield farming” biçiminin içerdiği yüksek riskler konusunda uyarıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Terra (LUNA), 2021 son çeyrek sonlarında en göz çarpan birinci katman Blockchain’lerden biri oldu. Galaxy Digital CEO’su ve tecrübeli Bitcoin (BTC) savunucusu Mike Novogratz, CNBC’nin kayıt tahtasında LUNA’nın LTC’nin yerini alması gerektiğini tez etti. Route2FI ise Anchor Protocol’ün fırsatlarının yalnızca LUNA’da beklemekten daha verimli olduğunu düşünüyor:

Test olarak 100 dolarla başladım, her şey yolunda gitti ve gittikçe daha fazla para yatırmaya başladım. Bu yazı itibariyle, Anchor Protocol’de yaklaşık 216.000 dolarım var. Lakin her yatırımda olduğu üzere riskler de vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.