Bitcoin

Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı!

Tanınan kripto analisti Justin Bennett, geri çekilmeden sonra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için sıradaki düzeyleri gündemine taşıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için sırada neler var?

Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader Justin Bennett, kripto piyasaları belirsizlik belirtileri gösterirken Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için ileride neyin geleceğini haritalıyor. Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde toparlanma yolunu açmak için çok kıymetli bir kritik direnç düzeyini aşması gerektiğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

Şu anda Bitcoin’den alacağı şey, kırılmayı onaylamak için 46.000 $olar alanının üzerinde…, o alanı desteklemek için çevirin. Artık 46.200 dolar kilit olacak zira bu yıllık açık…Yani, 46.200 dolar katiyetle kritik olacak. Kopuşu onaylamak için Bitcoin’in bunun üzerinde yakın olduğunu görmemiz gerekiyor. Olursa ve 46.200 doların üzerinde bir günlük kapanış görürsek, bu alan [45,659 ile 46,215 dolar] takviye olur ve bir sonraki durak 50.000 ile 53.000 dolar ortasında olur.

Bennett ayrıyeten Bitcoin’in kalkıştan evvel potansiyel olarak geri çekilebileceğini söylüyor. Analiste, Bitcoin bu hareketi daha yükseğe çıkarmadan evvel, burada, tahminen 42.000 dolar civarında, tahminen de çabucak altında bir takviyede geri çekilme görmemiz için güzel bir talih olduğunu düşünüyor. Bitcoin, bu yazı yazılırken 43.385 dolardan süreç görüyor. Bennett, Ethereum’a dönerek, piyasa bedeline nazaran ikinci en büyük kripto varlığının daha da yükselmesi için 3.200 dolarlık direnç düzeyini desteklemesi gerektiğini söylüyor. Analist diyor ki:

Ethereum, buradaki trend çizgisinin üzerine çıkmak zorunda, yaklaşık 3.200 dolar, tahminen 3.250 dolar. Bu nedenle, 3.600 doları desteklemek ve açığa çıkarmak için bu alanı günlük kapanış bazında temizlemesi gerekiyor. Bu ortada, bir geri çekilme görürsek, gözümüz 2.800 ila 2.900 dolar ortasında olsun.

Bennett ayrıyeten Ethereum için bir yükseliş modelinin ortaya çıkma mümkünlüğünü düşünüyor. Analist “Ayrıca, oradan bir sıçrama görürsek, bu alana bir geri çekilme görürsek (2.800 – 2.900 dolar) bir talihimiz olduğunu unutmayın, o vakit burada ne oluşturabileceğimize bakın: aykırı baş ve omuzlar” sözünü kullanıyor. Traderlar, karşıt baş ve omuz oluşumunu, büyük bir piyasa geri dönüşünün ufukta olduğunu gösteren bir yükseliş modeli olarak görüyorlar. Ethereum, yazı yazarken 2.943 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.