Alt Coin

Analist: Bu Metaverse Coin, Bir Sonraki Büyük Altcoin Olabilir!

Son vakitlerde, tanınan kripto yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, metaverse coin projeleri hakkında yorum yapıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin yorumlarını okuyucularımız için derledik.

Analist, metaverse coin için epeyce umutlu görünüyor

Yakın tarihli bir YouTube görüntüsü sırasında, kripto tahlil kanalı Coin Bureau’nun “Guy” takma isimli sunucusu, kanalın 1,78 milyon abonesine, Gala Oyunları Ekosisteminde kullanılan ana kripto para ünitesi olan GALA’nın, metaverse coin paketinden çıkacak bir sonraki büyük altcoin olmaya hazır göründüğünü söylüyor. Analist, GALA’nın kripto piyasalarını süpüren süratle gelişen oyna-kazan kesiminde öne çıktığını tez ediyor.

Gala Games, Ethereum üzerine inşa edilmiş Blockchain tabanlı bir oyun platformu olarak çalışıyor. Kullanıcılar, oyunları oynamanın yanı sıra, kazandıkları koleksiyonları Non Fungible Token (NFT)’ler olarak satın alabiliyor, takas edebiliyor ve satabiliyor. Analist, GALA’nın oyun alanında potansiyel olarak Axie Infinity’ye (AXS) rakip olacak kadar büyümeye devam edebileceğini kaydediyor:

GALA’nın mevcut piyasa pahasının gerçek olduğunu varsayarsak, bu niş içindeki öteki kripto para üniteleri ile karşılaştırıldığında hala büyümek için çok yeri var. Artık bu nişin önderi elbette Axie Infinity ve GALA AXS’yi yakalarsa, AXS’nin piyasa kıymetinin tıpkı kaldığı varsayılırsa bu 2 kat olacaktır.

GALA için parlak bir gelecek öngörmesine karşın Guy, metaverse coin projesinin mahallî tokeninin çok basılmasından ziyan görebileceği konusunda uyarıyor. Geliştiricilerin, kurucuların notlarını ödüllendirmek için oyunu her hafta milyonlarca GALA ile doldurarak ‘arz tarafına’ yaslandıklarını savunuyor. Analist, projenin eksikliklerine karşın, kısmen kurucularının kıymetli tecrübesi ve âlâ inşa edilmiş ekosistem nedeniyle Gala Oyunlarının Blockchain oyunlarındaki en güzel kripto projelerinden biri haline gelebileceğini’ düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.