Alt Coin

Analist: Bu Metaverse Coin Önümüzdeki Günlerde Roketleyebilir!

Bir analist, geçtiğimiz günlerde Güney Kore merkezli ünlü teknoloji firması Samsung ile yaptığı iştirakle gündeme gelen metaverse coin Decentraland (MANA) için yükseliş öngörüyor. Analist, öncü metaverse projelerinden biri olan Decentraland’ın gelecek planlarına da dikkat çekiyor ve fiyat beklentilerini paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları ve beklenen düzeyleri aktarıyoruz…

Decentraland (MANA)’de büyük gelişmeler yaşandı

2021’in son aylarında Facebook’un ismini Meta’ya çevirmesi ve şirketin artık bu alanda çalışmalar yapacağını açıklamasıyla, dünya çapında metaverse hareketi ağırlaştı. Bu durum kripto para alanında da görüldü ve metaverse’e odaklı coin’ler arka arda yükseldi. Bunlardan biri, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına imkan tanıyan Ethereum merkezli Decentraland oldu.

Decentraland, o vakitten beri çeşitli paydaşlık ve entegrasyon haberleriyle gündeme geliyor. Proje, yakın vakitte Samsung’la iş birliğini duyurdu. Samsung, 837X isimli Blockchain tabanlı sanal bir alan oluşturdu. 837X’in bir kesimi olmak için Decentraland üzerinden temas sağlanması gerekecek. Samsung’un platformunda kullanıcılar arsa NFT’leri, giyilebilir aygıtlar ve daha birçok eseri alıp satabilecek.

Metaverse coin fiyatında yükseliş beklentileri ağır basıyor

Bir analist olan Ashish Kumar, MANA’daki büyük gelişmelerin yanı sıra teknik tahlile de bakıyor. Kumar’a nazaran altcoin’de boğalar 50 günlük hareketli ortalama olan 2.9 dolarlık değerli bir direnci kırmayı başardı. Bu durumun, alıcılar tarafından bir toparlanma rallisinin başlangıcına işaret ettiği düşünülüyor. Analiste nazaran coin’in bu direncin üzerinde kalması durumunda fiyat 3.43 yahut 3.9 dolara kadar yükselebilir. Şu anda MANA, 3.11 dolardan süreç görüyor.

Metaverse’e olan ilginin artmasıyla ivme kazanmaya devam eden Decentraland, birçok kuruluşun sanal bir mağaza açmak için tercih ettiği bir platform haline geldi. Samsung entegrasyonu dışında teknoloji devi Microsoft, Decentraland’in gelişimine yardımcı olmak için 69 milyon dolarlık yatırım yaptı. Ayrıyeten metaverse, 24 Mart 2022’de 4 günlük bir Metaverse Moda Haftası gerçekleştirecek. Bu aktiflikte birden fazla ünlü marka yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.