Bitcoin

Analist: Bunlar Olursa Bitcoin ve Altcoin’ler Ayı Piyasasında!

Analist, kripto boğa piyasasının 2022’de ‘sürdürülemez’ hype düzeylerine ulaşacağını kestirim ediyor. Tanınan kripto kanalı Coin Bureau’nun konuğu olan analist, 2022’de kripto boğa koşusunun nasıl sona erebileceğine dair varsayımlarını ve Bitcoin için öngörülerini ortaya koyuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin ve öbürleri

Guy olarak bilinen analist, bir ayı piyasasının başlayacağını, lakin sadece bir yahut birkaç temel faktörden birinin gerçekleşmesi durumunda başlayacağını söylüyor. Mevzu hakkında analist şöyle diyor:

Birinci şart, delice ölçüde hype yaratacak ve kripto fiyatlarını bir spot Bitcoin ETF’nin onayı üzere sürdürülemez yükseklere çıkaracak bir çeşit katalizördür. Bunu söylüyorum zira evvelki boğa piyasasında BTC tepesi, Bitcoin vadeli süreçlerinin 2017’de CME’de süreç görmeye başladığı gün gerçekleşti. Bunun bir spot-Bitcoin ETF’si ile tekrar olma mümkünlüğü epey yüksektir ve bunun delili, ABD’de listelendiğinde birinci Bitcoin Vadeli Süreçler ETF’sinde gördüğümüz rekor ölçüde giriştir.

Analist düzenlemenin kripto para ünitelerinin geleceğini yarım düzineden fazla halde nasıl etkileyeceği konusunda da kaygılı. Analiste mevzu hakkında şöyle diyor:

 Tether [USDT] üzerinde bir baskı, genel olarak stablecoinler üzerinde bir baskı. Yakın vakitte kabul edilen altyapı yasasında makus söz edilen kararlar nedeniyle kripto geliştiricilerine yönelik bir baskı, birebir nedenle kripto madencileri ve doğrulayıcılara yönelik bir baskı. Kara para aklamayla uğraş ismine kripto cüzdanlarına baskı. Birebir nedenle DeFi’ye yönelik bir baskı. Çevresel telaşlar [ve] güç kıtlığı nedeniyle kripto madenciliğine yönelik bir baskı.

Metaverseye bakan Guy, yeni ortaya çıkan kripto bölümü hakkında evvelki bir tartışmayı takip ediyor. Piyasaya yönelik son zamanlardaki kurumsal ilginin, artan genişleme ve ivmenin bir işareti olduğunu düşünüyor. Analiste nazaran Metaverse fırtınası, NFT’lerin, blockchain oyunlarının ve birebir şemsiyenin altına düşen başka kripto nişlerinin büyümesiyle birlikte devam edecek. Ayrıyeten kurumsal seviyede kripto para ünitesinin benimsenmesini de sağlayacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.