Alt Coin

Analist, Büyük Ataklar Beklediği 2 Altcoin’i Duyurdu!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti Benjamin Cowen tanınan bir katman-1 akıllı kontrat platformunun birinci iki kriptoya karşı yükselişinin neden gelecekte daha fazla kazanıma yol açabileceğini ortaya koyuyor. Benjamin Cowen, tanınan altcoin Avalanche‘ın (AVAX) birkaç aydır Ethereum’a (ETH) kıyasla daha yükseğe çıktığını söylüyor. Öte yandan Cowen, 2.000 ila 4.000 dolar ortasındaki fiyat aralığının, daha yüksek fiyatlara giden Ethereum için büyük bir yine birikim bölgesi olduğunu söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Tanınan altcoin Avalanche’dan büyük atak bekliyor

Cowen AVAX için “ETH’ye karşı yükselme bahtı var. 2021 Ekim’ine geri dönerseniz, bir müddettir istikrarlı bir formda artıyor, yavaş yavaş yükseliyor” diyor. Analiste nazaran, AVAX Ethereum’a karşı çıkar ve [0.06 ETH’ye doğru] yönelmeye başlarsa, bu onu daha da alımlı kılar. Cowen ayrıyeten, Ether’in ise Bitcoin‘den daha uygun performans gösterdiğine dikkat çekiyor. AVAX’ın Bitcoin’e (BTC) karşı nasıl biriktiğine değinen analist, BTC’ye karşı sistematik bir yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Cowen, Avalanche’ın Bitcoin ve Ethereum’a karşı nasıl yığıldığını “gerçek testin geldiği yer” olduğunu ekliyor. Analist şöyle diyor:

AVAX’ın Bitcoin değerlemesi çabucak hemen sistematik bir yükseliş trendinde. Ve mahallî tabandan, yaklaşık %1800 arttığını görebilirsiniz. Yeniden, bu ABD dolarına değil, Bitcoin’e karşı! Bitcoin’in de 2020’nin sonlarından bu yana yükseldiğini düşünürsek bu hayli etkileyici.

Kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un (ETH) yaklaşık bir yıllık yatay yine birikimden sonra büyük bir çıkış için hazırlandığını söylüyor. ETH için konuşan analist şöyle diyor:

Ethereum’ın sonunda 2.000 ve 4.000 dolar olan bu uzun tekrar birikim bölgesinden çıkması için düzgün bir mümkünlük var üzere görünüyor. 2.000 ila 4.000 dolar ortası bence yine birikim bölgesi. Bundan kurtulur ve daha yükseğe çıkarsak, o vakit işler biraz çılgına dönebilir. Daha da yükselirsek bu fiyatlara tekrar geri döneceğimizin garantisi yok. Yapabilirdik lakin buradan ne vakit ayrılsak bu fiyatları hiç ziyaret etmedik. Evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine geri dönersek ve sonra Ethereum patlar ve daha yüksek trendlere başlarsak, tahminen 7.000-8.000 dolar düzeyine çıkarız ve o vakit yarım yıl boyunca yanlara gerçek gitmemiz gerekiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.