Alt Coin

Analist, Büyüme Potansiyeli Olan 5 Mateverse Coin’i Duyurdu!

Metaverse coin ve projeleri 2021 son çeyrek yıldızlarıydı ve birçok altcoin ve IDO milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Bu yazıda, tahlillerin katılık bulundurmadığını unutmadan, Thoa Tran’ın listesinden 5 metaverse oyununa göz atalım ve iddiaları alalım.

5 yüksek potansiyelli metaverse coin ile tanışın

Birinci oyun Fight of the Ages (FOTA), metaverse avatarları için merkezi olmayan bir kimlik cüzdanına sahip kostümler, ekipmanlar, NFT’ler satın almak ve satmak için farklı özellikler sunan bir MOBA RPG oyunudur. Güvenlik için Certic ve Hacken Blockchain güvenlik firmalarından iki başka kontrol düzeneği sunar. Analist projenin güvenliğe yatırım yaptığını ve toplam ve dolanımdaki arzın yakında değiştirileceğini söylüyor.

İkinci oyun Pax World (PAXW), beşerler ortasındaki metaverse bağlantıya odaklanıyor. Proje toplumsal eğitim ve cümbüş hedeflidir. Görüntü, ses, 3D ve yüz tarama dayanağı içeren çeşitli eserlerde sunuluyor. Ayrıyeten 5 milyon dolarlık başlangıç fonu toplandı. Analiste nazaran düzenlenen etkinliklerde arazi satış biletleri için NFT’leri ve 3D NFT’leri birleştirecek bir pazarda bulunuyor. Ek olarak, ortaklar ve ekosistem ortasında bir milyar PAXW dağıtılacak.

Listedeki bir sonraki oyun Cyber Trade (CCASH), BSC üzerine inşa edilmiş, oyna-kazan bir metaverse oyunudur. Oyuncular bu MMO rol yapma RPG’sinde en uygun olmak ve CCASH olan kripto para ünitesini kazanmak için bir dövüşçü seçebilirler. Projenin son haberlerinde, gelirin %25’ini oyuncu ödül havuzuna yine dağıtılacağı ve %12,5’inin yakılacağı duyuruldu. Analiste nazaran bu haber CCASH’in uzun vadeli fiyat artışına yardımcı olabilir.

  •  Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, 5 küçük ölçekli metaverse coin projesine buradan göz atabilirsiniz.

Sıradaki oyun Ancient Kingdom (DOM), eski bir dövüş sanatları oyunudur ve grubu Vietnam’da yaşıyor. Projenin Coinmarketcap’teki airdrop kampanyası 4 Ocak’tan 25 Ocak’a kadar sürecek. Analiste nazaran IDO öncesi 3,75 milyon dolar fon toplandı ve gelecek IDO’lar için takip edilmesi gereken listeleri var.

Değineceğimiz son oyun Metastrike (MST & MTT), oynaması fiyatsız ve oyna-kazan seçeneklerine sahip bir oyundur. Metastrike , VR tabanlı bir FPS oyunudur ve bu oyunun metaverse tarafları ortasında arazi satın alabilme, kendi haritalarınızı oluşturabilme ve özelleştirebilme yer alır. Proje yakın tarihte, 250.000 dolar fon toplamak için seedify’da başarılı bir IDO tamamladı. MTS’nin toplam arzı 565 milyon dolar iken toplam arzının limiti yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.