Alt Coin

Analist: Cardano (ADA) İçin Artık Bu Düzeyler Geliyor!

Cardano, bugün piyasadaki en uygun performans gösteren kripto paralar ortasında yer alıyor. Financial Insane isimli analist ise ADA’dan daha fazlasını bekliyor. Pekala yükselişin ardındaki katalizörler nelerdir?

  • Cardano geçen hafta yaklaşık %50 arttı.
  • IOHK, ağı optimize etmek için yeni planlar açıkladı.
  • Daha fazla üst istikametli baskı analiste nazaran, ADA’yı 2 dolara gönderebilir.

Cardano, %47’lik çıkar sağladıktan sonra piyasa kıymetine nazaran beşinci en büyük kripto para ünitesi haline geldi. Yeni ölçeklendirme planları, ADA’nın yükselişli fiyat hareketini yönlendiriyor üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

ADA fiyatı bu haberlerde fırladı: Günün kazananı oldu!

Cardano yeşile döndü. Zira, Cardano’yu geliştiren şirket olan IOHK, 2022’de ağı nasıl ölçeklendireceğini gösteren yeni planlarını açıkladı. Emel, farklı parametre ayarlamaları, geliştirmeler ve başka yeniliklerle ağın kapasitesini ve randımanını artırmak. Mühendislik ve araştırma şirketi, yüz binlerce kullanıcıyı dahil etme planlarının ortasında, akıllı kontratlar Blockchain’ini kullanımda değerli bir artış için hazırlamak istiyor. Beklenen ana on-chain yükseltmelerden kimileri, blok boyutunda bir artış, blok yayılma müddetlerini azaltmak için ardışık nizamın getirilmesi ve saniye başına süreç sayısını artırmak için girdi onaylayıcılardır. 

IOHK ayrıyeten, bir zincirdeki tokenlerin başkasında kullanılmasını sağlamak için yan zincirler sunmayı ve süreçleri ana zincirden çıkarmak için daha kaynak verimli süreçler sunmayı planlıyor. Cardano, Pazartesi günü haftaya olumlu bir notla başlayan birkaç büyük kripto paradan biri olduğu için, yeni ölçeklendirme teşebbüsleri piyasa iştirakçileri tarafından memnuniyetle karşılandı.  Lakin ADA fiyatını etkileyen haberler bunlarla sonlu değil. Cardano tabanlı merkeziyetsiz bir borsa olan SundaeSwap’ın ana ağ lansmanı 20 Ocak’ta yapılacak. Ayrıyeten Cardano Blockchain’de yeni başlatılan oyun uygulaması Pavia’nın bu yıl için birtakım büyük planları var.

Analist açıkladı: Cardano bu düzeyleri görebilir!

ADA, haftalık açılışı güçlü yaptı ve yükselmek için daha fazla yeri olabilir. Analiste nazaran 3 günlük grafik, Cardano’nun kritik direnci 1,55 dolardan aşmaya çalıştığını gösteriyor. Böylesine kıymetli bir tedarik duvarını aşmak analiste nazaran, kripto meraklılarını piyasaya geri dönmeye teşvik edebilir ve ADA’yı 1,90 dolara, hatta ruhsal 2 dolarlık bariyere gerçek itebilir. 

Kaynak: TradingView

Analiste nazaran, 200-üç günlük hareketli ortalama etrafında mahallî bir taban oluşmuş üzere görünse de bu Cardano için en kıymetli takviye düzeyi olmaya devam ediyor. 1 dolarlık talep bölgesi etrafındaki rastgele bir zayıflık belirtisi analiste nazaran, optimist görünümü geçersiz kılma gücüne sahip olabilir. Bu şartlar altında analiste nazaran, ADA 0,65 dolara düşme riski altında olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.