Alt Coin

Analist Çıldırdı: Bu 5 Altcoin 2022’de 50x Yapacak!

Bir kripto analisti ve stratejisti olan David Lark 2022’de radarınızda olması gereken ve 50 kat yükselecek 5 altcoin listeledi. Bunların hepsi oyun odaklı coin’ler. Yazıya başlamadan evvel, Kriptokoin.com olarak, analistin varsayımının gerçekleşmesinin sıkıntı ve kripto para piyasasının epey değişken olduğunu belirtmemizde yarar var.

Lark Davis, bu 5 altcoin projesine dikkat çekiyor

David’in listesindeki birinci coin Avocado Dao oldu. Avocado Dao, Play-to-Earn Blockchain oyunlarıyla daha yeterli bir gelecek inşa eden en büyük oyuncu topluluğu olarak lanse ediliyor. Avocado Dao, guild tokenıyla insanların kazanmak için gelip bu oyunları oynamasını sağlar. Analiste nazaran kripto oyun alanında büyük uzun vadeli potansiyelleri var zira kripto oyunları çok büyük olacak.

Listedeki ikinci proje de bir guild tokenıdır. Bu oyun, mevcut bir Güney Doğu Asya oyun projesi tarafından başlatılıyor, bu nedenle Davis’in dikkatini çekmiş üzere görünüyor. Yield Guild Games (YGG), kullanıcıların sanal dünyalarda NFT’lere yatırım yapmaları için bir platform sağlayarak Blockchain tabanlı oyunları teşvik eden bir DAO’dur.

Analistin listesindeki üçüncü coin, Zone. ZONE, Algorand tabanlı bir GameFi platformudur. Planları, Blockchain ve DeFi oyun alanının benimsenmesini yeni doruklara çıkarmaktır. Zone, Algorand vakfından tam takviye alarak Algorand Blockchain’indeki birinci projelerden biridir. Davis, Algoand dayanağı sebebiyle coin’in göze çarptığını söylüyor.

Lark Davis’in dikkat çektiği sonraki altcoin, Genso Kishi. Genso Kishi, 2012 yılında Tayvan’da toplam 8 milyonun üzerinde indirme ile “Yılın Oyunu Altın Ödülü”nü kazanan Elemental Knights Online’ın yeni GameFi’ı. Metaverse alanı gerçekleştirmek için UGC ve Play to Earn’ü birleştiriyor. Listedeki son oyun altcoin’i Legends of Elumia. Legends of Elumia, Play-to-Earn NFT tabanlı bir MMO oyunudur. Elumia, Solana ağında piyasaya sürüldü. Elumia, oyuncuların bir 3D çok oyunculu aksiyon roll-playing oyununda (RPG) NFT’leri toplayabileceği, oluşturabileceği ve oynayabileceği bir metaverse’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.