Alt Coin

Analist Cosmos, FTM, Harmony ve NEAR için Sıradakini Açıkladı!

Piyasa kırmızı ve birçok kriptoda düzeltme var. Ünlü bir Youtube Kanalı olan Erik Known Crypto, bilhassa piyasanın çoğunluğu çok ağır bir formda düzeltme yaparken, bu piyasada nispi olarak güç gösteren Fantom, Harmoy, Cosmos ve Near Protocol üzere 4 farklı altcoin projesine dikkat çekiyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Cosmos, FTM, ONE ve NEAR tahlili

Fantom (FTM)

FTM şu anda basın vaktinde 2,43 dolardan süreç görüyor. Analiste nazaran, yeni optimizasyonu, yaklaşık 3,2 dolar olan mevcut durumu üzerindeki rastgele bir kapanışta hala birebir. Analist, bir sonraki maksadın 5 dolar olduğunu düşünüyor.

Harmony (ONE)

Analist, ONE’nin ATH’leri test ettiğini ve 0,055 dolar civarında daha yüksek bir taban düzeyini daha kaydettiğini belirtiyor. Analiste nazaran yatırımcılar, uzun vadeli bir yükseliş için 0,23 doların üzerine çıkana kadar bir sonraki en düşük seviyeyi bekleyebilirler.

Analist, bu birinci geri tepmeden sonra günlük RSI’nın büsbütün yükseliş denetim bölgesine geri döneceğini ve 0,033 doların üzerinde rastgele bir günlük kapanış ile üst taraflı bir ayrışmaya yakın olduğunu söz ediyor. Analiste nazaran, evvelki fitil ATH’nin 0,4 dolarda öteki bir tekrar testini görebilir ve akabinde uzantıya gerçek ilerleyebilir. Analist, bunun hakikaten güçlü bir fiyat hareketi olacağını düşünüyor.

Cosmos (ATOM)

Analiste nazaran, bir sonraki kısa vadeli günlük maksat 50 olacak. “Büyük bir onaylanma var ve bu 32 doların altında olacak” diyen analist, traderların yol boyunca ima edilen daha yüksek düşüklerle yan süreç yapmak ve beş günlük stokları iki kere denetim etmek için bu maksadı aradıklarını belirtiyor.

Near Protocol (NEAR)

“NEAR daima olarak epey güçlü ralliler yapıyor” diyen analist, bu yükselen üçgenin, günlük kırılan 13,5 dolara yükseldiğini gösterdiğini tabir ediyor. Analiste nazaran, yükselen bir üçgen oluşumu 16,6 dolardayken onaylanma ve sonraki gayeler olacak. Analist, bir sonraki kıymetli konsolidasyonun 27 ile 30 dolar ortasında olacağını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.