Alt Coin

Analist, Dogecoin ve SHIB İçin Çarpıcı Varsayımlar Yaptı!

Shiba Inu, yatırımcılar ortasında yükseliş hissini körükleyecek formda 1 milyar SHIB tokenini sirkülasyondan çıkaracak. Dünyanın birinci kripto label şirketi Bigger Entertainment, 14 Şubat’ta en büyük Shiba Inu yakma partisini düzenleme planlarını açıkladı. Öte yandan Dogecoin, 486.439 “holdera” ulaşarak değerli bir dönüm noktasını döndü. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

DOGE ve SHIB için varsayımlar

Shiba Inu topluluğunun 4.000 üyesi yakmaya katılırsa, Bigger Entertainment 1 milyar SHIB tokeni yakacak. Analistler, 0.0000245 doları aşan Shiba Inu fiyatının büyük bir ralli başlatabileceğine inanıyor. Bigger Entertainment, 1 milyar SHIB’yi dolanımdan silebilecek bir Shiba Inu yakma partisi duyurdu. Taraftarlar, Sevgililer Günü aktifliğinin Shiba Inu fiyatı için yükseliş anlatısını körükleyebileceğine inanıyor. Dünyanın birinci kripto label şirketi Bigger Entertainment, Shiba Inu tokenlerini yakmak için bir Sevgililer Günü aktifliği duyurdu. Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, 1 milyar Shiba Inu tokeni yakmak için 4.000 topluluk üyesini katılmaya çağırdı. Birkaç işletme, Bigger Entertainment ile birlikte Shiba Inu tokenlerini yakmaya katkıda bulundu. Google Play Store‘da bir oyun olan Brick Buster, Ocak 2022’de 232 milyon token yaktı.

Shiba Inu, 58 süreçte 109 milyon token yakan Shiboshi NFT koleksiyonunu başlattı. Tarihî olarak, bir yakma süreci, kripto para ünitesinde bir kıtlığı tetikler ve fiyatı için bir yükseliş anlatısını körükler. Uzmanlar, Ethereum’un yakma uygulamasının altcoin fiyatını olumlu istikamette etkileyen değerli bir faktör olduğuna inanıyor. Misal halde, Shiba Inu’nun yanması, Dogecoin katilinin fiyatını daha da yükseltebilir. FXStreet analistleri, Shiba Inu fiyat trendini kıymetlendirdi ve göğüs coinin şu anda düşüş trendinde olduğunu kaydetti. Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı 0,0000245 doları bulursa, köpek temalı altcoin’de patlayıcı bir ralli olabilir. FXStreet analistleri yükseliş görünümüne sahip ve Shiba Inu’nun 0.000040 dolara tırmanabileceğine inanıyor.

Dogecoin için varsayımlar

DOGE fiyatı sakin kalırken Dogecoin 500.000 holder sonuna yaklaşıyor. Dogecoin, 486.439 holdera ulaşarak değerli bir dönüm noktasına ulaştı. En büyük 1000 Binance kripto para balinası DOGE’de 46,4 milyon dolara sahip. Dogecoin, Ethereum blockchaininde en çok kullanılan dördüncü akıllı kontrat ve zincir üzerinde yüksek aktivite manasına gelir. Analistler, Dogecoin’in sakin kaldığını ve Ripple fiyat eğilimine misal formda oynaklığın düşük kaldığını belirtiyor. Kurucu ortak Billy Markus, topluluğu fiyattan Dogecoin’de kıymet yaratmaya kaydırmaya çağırıyor. Binance Smart Chain’deki büyük cüzdan yatırımcıları 325 milyondan fazla Dogecoin tokenine sahipler ve bu da DOGE’nin balinalar ortasında tanınan bir seçim olduğunu gösteriyor.

Dogecoin fiyatı balinaların birikmesine karşın toparlanma uğraşı veriyor. Kripto para istihbarat platformu Whale Stats geçtiğimiz günlerde Dogecoin’in 486.439 sahibine ulaştığını paylaştı. WhaleStats’tan alınan datalara nazaran, Dogecoin, Ethereum blockchaininde en çok kullanılan akıllı mukavelelerde dördüncü sırada yer alıyor. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa mühlet evvel Dogecoin’in Pay Kanıtı’na (PoS) geçişini desteklemeyi planladığını açıkladı. Dogecoin yeni bir PoS cüzdanı başlatmayı planlıyor. Dogecoin fiyatı, PoS’a geçiş haberlerine ve yarım milyon sahibini vuran yeni dönüm noktasına karşın, son kan banyosundan toparlanamadı. FXStreet’teki analistler, Dogecoin fiyat trendini kıymetlendirdi ve boğalar devralmaya çalışırken göğüs coin’in sakin kaldığını kaydetti. Dogecoin’in kurucularından biri olan Billy Markus, kısa mühlet evvel yatırımcıları odak noktalarını göğüs coin ve fiyatının etrafındaki hype’dan kripto para ünitesi projesinde paha yaratmaya kaydırmaya çağırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.