Alt Coin

Analist Duyurdu: Milyonerler Bu 9 Metaverse Coin’den Alıyor!

Tanınan kripto araştırmacısı Cameron Fous’a nazaran, satın alınacak en uygun altcoin, metaverse coin yahut oyun kripto para üniteleri milyonerlerin listesinden çıkarılabilir. İşte milyonerlerin satın aldığı 9 metaverse coin…

BSC tabanlı Metaverse coin: Binamon (BMON)

Analistin birinci potansiyel metaverse coin Binamon’dur. Binamon, milyonlarca insanın NFT ve Blockchain tabanlı oyun dünyasına kolay, yaratıcı ve eğlenceli bir halde katılmasına imkan tanıyan Binance Smart Chain (BSC) tabanlı dijital canavarların bir metaverse’idir. Kullanıcılar Binamon’larının fizikî bir versiyonunu meskende oluşturabilir ve alabilir. Bunun için bu emelle oluşturulan akıllı mukaveleyi kullanmaları, NFT’nin sahibi olduklarını kanıtlamaları ve BMON token ile ödeme yapmaları gerekiyor.

  • BMON, ATH düzeyinden %83.92 düşüş yaşıyor ve 15.9 milyon dolar piyasa bedeliyle 0.1384 dolardan süreç görüyor.

Metaverse coin toprakları: Decentraland (MANA)

İkincisi sırada, bugünlerde birçok listede üst sıralarda görülebilen bir altcoin, Decentraland’a göz atıyoruz. Decentraland (MANA), kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına imkan tanıyan, Ethereum tabanlı bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Bu sanal dünyada, kullanıcılar daha sonra gezinebilecekleri, üzerine inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri topraklar satın alırlar.

  • MANA’nın fiyat grafiği üçgen kırılımında. Ve bu analiste nazaran ATH düzeyine ulaşabilecek bir model. MANA’nın fiyatı yazım sırasında 3.26 dolar ve piyasa bedeli 5,9 milyar dolar.

Toplumsal sanal platform: Netvrk (NTVRK)

Analist, Netvrk’i listesinde üçüncü sırada konumlandırıyor. Netvrk, Blockchain üzerine inşa edilmiş, kullanıcıların bir şeyler oluşturmalarını ve para kazanmalarını sağlayan toplumsal bir sanal dünyadır. NTVRK token’in, arazi, reklam alanı satın alma, NFT oluşturma ve kullanıcıların metaverse içinde meta data deposu alanı oluşturma üzere birçok kullanım durumu vardır. Çok sayıda kullanım durumu ve büyük bir metaverse ve oyun altcoin potansiyeli ile Netvrk, analiste nazaran 2022’de takip edilebilir.

Yield Guild Game (YGG)

Cameron’ın bahsettiği bir sonraki altcoin, Yield Guild Games. Yerel token YGG, sanal dünya NFT’lerine yatırım yapan merkezi olmayan özerk bir tertiptir (DAO). Kuruluşun emeli, dünyanın en büyük sanal iktisadını geliştirmek, faydayı en üst seviyeye çıkarmak için varlıklarını optimize etmek ve gelirleri paydaşlarıyla paylaşmaktır. Merkezi olmayan oyunlarda, Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve Blockchain tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yaparak para kazanan bir oyuncu ve yatırımcı topluluğu oluşturdu. Platformun popülaritesinin artmasına yardımcı olan pandemi nedeniyle beşerler oyna-kazan oyunlarına katılmaya daha istekli hale geldi. Cameron YGG’den tekrar %60 büyüme ve ATH düzeylerine ulaşma üzere büyük atak görebiliyor, bu yüzden onu listesinde 4. sıraya koyuyor.

  • YGG tokeni 5.21 dolardan süreç görüyor ve piyasa bedeli 360 milyon dolardan fazla.

Metaverse coin platformu: Enjin Coin (ENJ)

Enjin, Cameron’ın bahsettiği bir sonraki altcoin zira “harika bir NFT platformu” olduğunu düşünüyor. Enjin Coin, birbirine bağlı, Blockchain tabanlı oyun eserleri ekosistemi sağlayan bir şirket olan Enjin’in bir projesidir. Enjin’in maksadı, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve sanal eşya mağazalarına mesken sahipliği yapabilecekleri bir toplumsal oyun platformu olan Enjin Network’tür. Enjin, oyun geliştiricilerinin Ethereum Blockchain’de oyun içi öğeleri tokenleştirmesine imkan tanır. Platformu kullanılarak yayınlanan kripto paraları desteklemek için bir ERC-20 tokeni olan Enjin Coin’i kullanır; bu, öğelerin gerçek dünya kıymetiyle satın alınabileceği, satılabileceği ve alınıp satılabileceği manasına gelir.

Kullanıcılar NFT’leri kendi Enjin cüzdanlarında tutabilir ve bu NFT’leri işletmeler için kullanabilir. Ayrıca, Enjin, geliştiricilerin web sitesinde NFT oyunları oluşturmaları için kullanılabilir ve daha fazla özel isterlerse Enjin platformu bu sorunu çözebilir. Bu yüzden analist Enjin’de potansiyeller gördüğünü aktarıyor.

Ethereum ölçeklendirme tahlili: Polygon (MATIC)

Analistin bahsettiği bir sonraki altcoin ise Polygon. Polygon (MATIC), Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için birinci yeterli yapılandırılmış, kolay kullanım platformdur. Temel bileşeni, çoklu uygulama çeşitleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır. MATIC, ATH’nin potansiyel patlamasından ısınan bir kriptonit modeli oluşturuyor. 2,5 yahut 2,6 doların üzerine çıkarsa ve 3 doların üzerine ulaşırsa, analiste nazaran 6 dolara kadar çıkma potansiyeli var. Cameron, en son mumdan 4 doların üzerine ve üstüne bir çift olacağını düşünüyor.

  • MATIC’in fiyatı 2,3 dolar ve piyasa pahası 16.5 milyar doların üzerinde.

Birlikte çalışabilirlik Blockchain’i: Polkadot (DOT)

Kriptokoin.com analizlerini aktardığımız Cameron’ın listesindeki bir sonraki potansiyel altcoin Polkadot oluyor. Yerel token DOT, sadece token’lerin değil, rastgele bir bilgi yahut varlık tipinin cross-chain transferini kolaylaştıran, böylelikle birbirleriyle birlikte çalışabilir çok çeşitli Blockchain’leri yapan açık kaynaklı bir multi-chain paylaşım protokolüdür. Bu birlikte çalışabilirlik, kullanıcıları tarafından denetim edilen büsbütün merkezi olmayan ve özel bir ağ kurmayı ve yeni uygulamaların, kurumların ve hizmetlerin oluşturulmasını kolaylaştırmayı gayeler. Cameron, 25 dolar sonrası DOT’un 2x yapabileceğini düşünüyor.

  • DOT 25.19 dolardan el değiştiriyor ve piyasa bedeli 24 milyar doların üzerinde.

PoS Blockchain devi: Cardano (ADA)

Cardano, maksadının “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu global değişim getirmesine müsaade vermek olduğunu söyleyen bir PoS Blockchain platformudur. Analist Cardano’nun büyük ataklar yaptığını ve boğayı çağırdığını söylüyor. Analiste nazaran yaklaşık 1 ila 1 dolar ortasında çok fazla dayanağa sahip olduklarında fiyatı yükseliş trendine çevrilecek. Bu, taban düzeylerin işaretidir. ADA’nın maliyetini katlama potansiyeli ile tabandan satın almak, analiste nazaran yatırımcıların 2022’de büyük karlar elde etmelerine yardımcı olabilir.

  • Yazım sırasında ADA fiyatı 1,2 dolar ve piyasa bedeli 42 milyar dolar.

En güçlü Ethereum rakini: Solana (SOL)

Solana, DeFi çözümleri sağlamak için Blockchain teknolojisinin müsaadesiz tabiatına dayanan, epeyce fonksiyonel bir açık kaynak projesidir. Projeyle ilgili fikir ve birinci çalışmalar 2017’de başlarken, Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de resmi olarak başlatıldı. Solana düşüş bölgesinde fakat daha yeni yükseldi ve Cameron yükselme potansiyeli olduğunu düşünüyor. Cameron Solana hakkında şunları vurguluyor:

SOL’deki ortalama yaklaşık 180 dolar, 190 dolar fakat Solana konusunda muhakkak çok optimistim, bence bu değerli bir oyuncu.

  • SOL 181.12 dolardan süreç görüyor ve piyasa pahası 55,8 milyar doların üzerinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.