Bitcoin

Analist, En Gerçekçi Bitcoin Varsayımını ve Düzeyleri Paylaştı!

Analist Benjamin Cowen büyük kripto düzeltmesinden sonra Bitcoin için gerçekçi iddialarda bulundu. Tanınan kripto analisti, son birkaç hafta içinde en büyük kripto parası olan Bitcoin’in (BTC) aşağı istikametli bir piyasa trendinin akabinde nereye gittiği konusunda kestirmelerde bulunuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin iddiaları ne diyor?

Benjamin Cowen, 659.000 YouTube abonesine Bitcoin’in boğa piyasası takviye bandının altına düştüğünü söylüyor; bu dikkate paha zira altcoinler de bu gerçekleştiğinde BTC’ye karşı fiyat düşme eğiliminde. Analist diyor ki:

Sorun, burada [düşük] olduğumuzda ve sarsıntılarımız olduğunda, altcoinlerin, Bitcoin evvelki sarsıntısını yaşamadan evvelki pozisyonlarına asla tam olarak geri dönmemeleridir. Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde olduğunda, buradaki üzere [2020 sonundan 2021’in başına kadar], bu etaplarda altcoinlerin süratle toparlanabileceğini ve akabinde süratle tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine çıkabileceğini biliyoruz.

Cowen, Bitcoin’in kendisini ele almaya devam ederken, epik bir fiyat çöküşünün kestirimlerinin mümkün olmadığını düşünüyor. 10.000 dolara geri döneceğimizi ve 10.000 ila 15.000 dolar ortasında birkaç yıl geçireceğimizi düşünmüyor. “Ancak önümüzdeki hafta bizi 100.000 dolara çıkaracak bir parabolik ralli yaşadığımızı da görmüyorum. Ben yalnızca gerçekçi olmak ve insanları gerçekçi beklentilerle gerçekçi tutmak istiyorum ve herkesin varsayım ettiği bu çılgın rallileri daima olarak beklemek değil. Bekleyin, muhafazakar olun, sabırlı olun, rallinin size gelmesini bekleyin” sözlerini kullanıyor.

Cowen, Bitcoin’in gelecekteki fiyat hareketlerini çizerek tahlilini tamamladı ve BTC’nin 2022’nin ortasına kadar bir kere daha tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini tekrar ziyaret edeceğine inandığını belirtti. Analist: “Önce tüm vakitlerin en yükseği, onu kırmak ve daha sonra en yüksek trende geçmek. Ve sonra umarım uzama döngüsü teorisinin hakikat olduğunu kanıtlayın ve yol boyunca devam edin” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.