Alt Coin

Analist, Ethereum Fiyatının Rekor Kıracağı Tarihi Verdi!

Kripto para analisti Benjamin Cowen, önde gelen akıllı mukavele platformu Ethereumun 3.000 doları geri almasından sonra Ethereum (ETH) için sırada neler olduğu konusunda varsayımlarda bulunuyor. Kriptokoin.com olarak son kripto düzeltmesinden sonra Ethereum (ETH) için beklenen düzeyleri tartışan analist Benjamin Cowen’in iddialarına bakıyoruz.

Ethereum rekor mu yenileyece? Ne vakit?

Yeni bir strateji oturumunda kripto para analisti Benjamin Cowen, 707.000 YouTube abonesine ikinci en büyük kripto varlığının neredeyse bir yıldır 2.000 ila 4.000 dolar ortasında süreç gördüğünü söyledi. Konsolidasyonun uzunluğu göz önüne alındığında analist Cowen, bunun ETH için eninde sonunda karşılığını alacağına inanıyor. Husus hakkında konuşan analist, “Bence Ethereum’un artık bir yıl yahut daha fazla 2.000 ila 4.000 dolar ortasında kalması pek mümkün değil” tabirlerini kullanıyor. Kripto analisti, Ethereum’un şu anda ETH’nin yeni doruklara patlamadan evvel yaklaşık bir yıl boyunca yatay süreç gördüğü 2016 fiyat hareketini izlediğine inandığını söylüyor. Görüşlerini detaylı biçimde anlatına analist Cowen şöyle diyor:

Ethereum teorik olarak ayı piyasası tabanından itici bir hareketin olduğu bu tıp bir harekette. Orada bir çeşit dürtüsel hareketiniz var ve sonra yılın daha âlâ bir kısmında yana hakikat gidiyorsunuz ve sonunda eninde sonunda üst çıkabiliyorsunuz.

Kripto para analisti Cowen, Ethereum’un 2016-2017 pazar yapısını nitekim takip etmesi durumunda, ETH’nin muhtemelen bu yılın ortasında tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini kaydedeceğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

İnsanların bu fraktallara, olması gerektiği fikriyle değil, ferdi yatırımcıların bir vakitler bizim şu anda yaptığımız üzere hissettikleri birebir mercekle bakmalarını istiyorum. Hisler birebirdi. Fiyatlar farklıydı ancak hisler birebirdi. Aradığım şey: kırılana kadar fraktalı takip et. Olan şu ki, biraz konsolide oluyoruz ve sonra yalnızca daha yükseğe çıkmaya başlıyoruz ve oynamaya devam ederse, o vakit tahminen Mayıs’a, Haziran’a, Temmuz’a kadar tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine bakıyoruz, bunun üzere bir şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.