Alt Coin

Analist, Fırlamaya Hazır 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) ve bir öteki altcoin projesinin kendilerini fırlamaya hazır olduğunu söylüyor. Analiste nazaran altcoin’lerin bunu başarabilecek kâfi temel ve teknik dayanağı bulunuyor. Gelin, altcoin’lere dair son haberlere ve analistin fiyat iddialarına göz atalım.

Analist Solana’nın RSI datalarını yorumluyor

Yeni bir görüntüde, InvestAnswers sunucusu 385.000 abonesine SOL’un nispi güç endeksinin (RSI) bir satın alma sinyali vermeye yaklaştığını söylüyor:

Solana grafiğine bakarak, RSI’nin çok daha cazip olduğunu görebilirsiniz, sıcak değil, çok alım değil, bu düzgün bir şey. Çok alımdan çok aşırı satıma yaklaşıyor.

Analist RSI tahlillerine şunlarla devam ediyor:

Belirtmek istediğim öbür şey, 50 günlük MA’da biraz direnç gösterdiğimiz gerçeği, lakin burada da bir sıkıştırma var ve trend pek o denli gözükmüyor. Şu anda SOL, fakat fiyatlandırma hareketinin birlikte sıkıştırılma formuna baktığınızda bir sonuç vermeli.

InvestAnswers sunucusu, SOL patlamaya hazır olduğunu düşünse de, temkinli davranacağını belirtiyor:

Piyasa biraz toparlandığında. Unutulmaması gereken başka değerli bir şey de, müspet olan 0.382 FIB düzeyine yaklaşmamış olmamızdır, lakin üç ya da dört gün evvel olduğumuz yere geri döndüğümüzü unutmayın.

Analist DeFi altcoin protokolü Aave’ye işaret ediyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, gerçek dünya varlıklarının DeFi protokollerine bağlanmasını sağlayan bir platform olan Centrifuge (CFG), RWA Pazarını başlatmak için DeFi altcoin projesi Aave ile işbirliği yaptığını duyurdu. Analiste nazaran bu gelişme altcoin için bir yükseliş katalizörü vazifesi görebilir:

AAVE birkaç gün içinde 160 dolardan 320 dolara iki kat yükseldi, lakin satıldı. Beşerler bir müddettir yarışlara kapalı olacağını düşünerek çok heyecanlandılar ancak bence en son haberlerle 300 dolardan 360 dolara geri dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.