Alt Coin

Analist Gelişmeleri Duyurdu: Bu 3 Oyna Kazan Coin’ini İzleyin!

Oyna kazan coin projeleri, Blockchain tabanlı play-to-earn (P2E) oyunlarının ivme kazanmasıyla bedel kaydetti. Analist Jordan Finneseth son vakitlerde ağında değerli gelişmeler yaşayan 3 P2E oyununu ele aldı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu oyna kazan coin projesinde değerli gelişmeler yaşandı

Ağında gelişmeler yaşanan birinci bir P2E oyunu Blockchain’ler tabanlı ekonomiler yoluyla kazanmalarını sağlayan bir topluluk oluşturmaya odaklanan merkezi olmayan özerk bir tertip olan Yield Guild Games’dir (YGG). DAO, NFT varlıklarının satışı yahut burs olarak bilinen kar paylaşım modelinin bir modülü olarak oyunculara kiralanması yoluyla gelir elde eder.

YGG’nin dahil olduğu mevcut oyun ve yatırımlardan kimileri ortasında Axie Infinity, Illuvium, Guild of Guardians, Star Atlas, Splinterlands ve The Sandbox yer alıyor. YGG topluluğu için yapılan en son yatırım, Heroes of Mavia’nın tohum tipine 50.000 dolarlık bir yatırım ve oyundaki 330.000 dolarlık NFT arazi varlıkları satın alımıydı. Oyun ve NFT bölümlerinden ortaya çıkan bir öteki trend, topluluk üyelerini oyun yoluyla nasıl para kazanılacağı konusunda eğitmeye odaklanan topluluklardır.

YGG’ye emsal biçimde, Merit Circle (MC) da oyuncular tarafından mükafatlar kazanmak için kullanılabilecek toplulukta tutulan varlıklara yatırım yapıyor ve tüm gelirlerin yüzde 30’u DAO’ya yine yatırılıyor yahut token sahiplerine dağıtılıyor. Proje, akademisyenlerin platformdaki performansını güzelleştirmeye yardımcı olmak için eğitim içeriği ve teğe bir koçluk oturumları kullanıyor. Bu oyuncular bugüne kadar oynayarak 2 milyon dolardan fazla kazandılar.

2022’de oluşan başka eğilim, merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve P2E oyunlarının özelliklerini birleştirmeyi amaçlayan projelerin ve yatırım fonlarının geliştirilmesidir.  BlackPool (BPT), bunlara bir örnektir. DAO yapısının geliştirilmesi yoluyla, BlackPool artık fon tarafından tutulan tüm NFT varlıklarının token sahipleri topluluğu tarafından yönetilmesine müsaade vermek için mevcut operasyonunu merkezden uzaklaştırma sürecindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.