Alt Coin

Analist Giriş Düzeylerini Verdi: Bu 6 Altcoin Güçlü!

Bitcoin (BTC) ve öbür büyük kripto para üniteleri yeniden bir geri çekilmeyle karşılaşırken tanınan bir kripto para analisti, şu anda güçlü gördüğü birkaç altcoin hakkındaki niyetlerini paylaştı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin Sherpa, bu altcoin’lerin yükselebileceğini düşünüyor

Anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, altcoin’lerin de kısa vadede düzgün bir performans sergilemesine karşın, Bitcoin 47.000 dolar aralığına yaklaştıkça kâr elde etmeye başlayacağını söz etti. Analist, aşağıdaki altcoin’ler hakkında çeşitli yorumlarda bulundu:

  • Polygon (MATIC): MATIC’in çok güçlü bir coin olduğuna dikkat çeken analist, altcoin’in daha sürdürülebilir fiyat hareketi için Kasım ayında görülene misal bir taban oluşturması gerektiğini söyledi. Altcoin Sherpa, “Bence, bir sonraki alan rekor düzeylere yakın, 3 dolar civarında, olacak” dedi.
  • Chainlink (LINK): Altcoin Sherpa, mevcut ortamda LINK için çok sayıda güçlü alım hacminin geldiğini fark ettiğini ve tıpkı vakitte 200 günlük hareketli ortalama olduğu için 25 dolar düzeyinden satın almanın makûs bir fikir olmadığını düşündüğünü söyledi.
  • Cosmos (ATOM): Analist, 38 ile 45 dolar ortasındaki alanın ATOM tarafından tekrar tekrar kullanıldığını kaydetti. Ayrıyeten coin’in bir kırılma yaşamasına ramak kaldığını düşündüğünü söyledi.
  • Harmony (ONE): Altcoin Sherpa, ONE’ın hala 0,32 ila 0,33 dolar aralığında “takıldığını” belirtti. Kripto paranın yükseliş eğilimi olarak isimlendirilebilmesi için 0,33 dolar aralığının üzerinde bir günlük kapanış görmesi gerektiğini de kelamlarına ekledi.
  • Fantom (FTM): Analist, coin’in direnç alanının 3.15 dolar civarına yükseldiği için diğer bir ret bekleyebileceğine inanıyor.
  • NEAR Protocol (NEAR): Analist, NEAR’ı şu anda en sevdiği kripto para olarak tanımladı ve ferdî olarak 16 dolar civarında bir giriş yapılabileceğini, agresif bir girişin ise düşük 17 dolar civarında olabileceğine dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.