Alt Coin

Analist: Gözleriniz Hafta İçinde Bu 5 Altcoin’de Olsun!

Tanınan Youtube kanalı Cheeky Crypto analisti, gelecekte hafta izlemek için büyük bir potansiyele sahip en âlâ 5 altcoin projesini listeledi. Elbette, bunların yalnızca birer varsayım olduğunu unutmamalıyız. Listede projelerin özelliklerine ve analistin beklentilerine göz atıyoruz.

Analist, 2021’in son haftası için bu altcoin projelerini belirliyor

Cardstack (CARD), Blockchain teknolojisini kullanılabilir ve ölçeklenebilir hale getiren bir tecrübe katmanıdır. Yapay zeka tarafından işlenen altcoin projesi, fiyatsız internet hizmeti sağlıyor. CARD, yazım sırasında, günlük %6 yükselişle 0.009004 dolardan süreç görüyor. Analiste yapay zeka takviyesi projeyi daha güzel bir pozisyona taşıyabilir.

İkinci altcoin Near Protocol (NEAR), topluluk tarafından işletilen bir bulut (cloud) bilgi süreç platformu olarak tasarlanmış ve düşük süreç suratları, düşük randıman ve zayıf birlikte çalışabilirlik üzere sınırlamaları ortadan kaldıran birinci katman Blockchain’dir. Analiste nazaran NEAR, son günlerdeki yükselişi daha da ileri gitmesi için büyük bir potansiyel vaat ediyor.

Üçüncü altcoin Radicle (RAD), kod işbirliği için merkezi olmayan bir ağdır. Radicle’ın protokolleri, geliştiricilerin sağlam aracılara güvenmeden kod üzerinde işbirliği yapmalarını sağlar. RAD, yazım sırasında, %2 yükselişle 10.87 dolardan süreç görüyor. Analist, Radicle’nin değişik bir proje olduğunu ve Binance listesinde bulunduğunu ekliyor.

Bahsedilecek bir sonraki altcoin Internxt (INXT), 2020’de piyasaya sürülen nispeten yeni bir bulut depolama hizmetidir. Kullanıcılarına “mutlak zımnilik ve odunsuz güvenlik” sunar. INXT fiyatı bu ortalar düşüşte ve 27 Aralık’ta %15’lik düzeltmeyle 13.35 dolara ulaştı. Analist projenin yapay zeka tarafından desteklendiğini ve kısa vadede yeterli sonuçlar verebileceğini düşünüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Listenin metaverse coin adayı: Gala (GALA)

Son altcoin Gala (GALA), oyunculara oyunlarının denetimini geri vererek oyun sanayisini farklı bir istikamete çekmeyi hedefliyor. Proje piyasa bedeli sıralamasında birinci 50 ortasında katıldı. Metaverse coin’lerin 2021’in son trendi olduğu düşünülürse, analist listesini GALA token ile sonlandırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.