Alt Coin

Analist: Hazır Olun! AVAX ve Bu 3 Altcoin Alev Alacak

Yakından takip edilen kripto analisti Altcoin Sherpa, akıllı mukavele platformu Avalanche (AVAX) ve öteki üç altcoin’in alev alacağını ve süratle toparlanacağını kestirim ediyor. Elbette, Sherpa’nın aşağıdaki tahlillerin katılık bulundurmadığını unutmayın. Kısa bir ön araştırma için analistin teknik yorumlarını inceliyoruz.

Analist AVAX’ta az riskli rotasını paylaşıyor

Altcoin Sherpa lakaplı kripto analisti, 130 dolardaki gayesine giden yolda yükselmeye eden Avalanche’yi (AVAX) yakından takıp ettiğini söyledi. Sherpa, AVAX’ın düşüş eğiliminde olduğunu, fakat muhtemel bir yüksekte 130’dan az riskle kar alacağını söylüyor:

Genel olarak uygun bir hacim geliyor. 4 saatlik piyasa yapısı yeniden de düşüş eğiliminde. Bu benim için hala büyük bir çanta. Muhtemelen 130 dolardan az riskle çıkarım.

Analistin listesindeki bir öteki kripto para, birlikte çalışabilir Blockchain’i Polkadot’tur (DOT). Kripto strateji uzmanına nazaran, Polkadot düşüş trendine devam etmeden evvel 35 dolara sıçrama yapacak. Sherpa şu teknik düzeyleri belirliyor:

24 dolar tutmaya devam etse uygun olur yoksa düşüşe geçecek. Hala düşüşe geçeceğini düşünüyorum ve sonunda LH düzeylerine ulaşmasını bekliyorum.

  • Altcoin Sherpa’nın maksadına yönelik bir ralli, DOT için mevcut fiyatı olan 24,62 dolardan %42’nin üzerinde bir üst potansiyeli temsil ediyor.

Sırada, akıllı kentlere güç sağlamayı amaçlayan bir özel Blockchain ağı olan Fantom (FTM) var. Altcoin Sherpa, FTM’nin 1,40 dolarda bir taban düzeyleri aşındırdığını ve bunun bir ralli için tabanı 2,80 dolara ayarlayacağını söylüyor:

Tam burada, swing trade için uygun bir giriş yeri şekilleniyor. Şahsen öteki kripto paralar/takaslar için bekliyorum. Tekrar de bu alanda çok sayıda izdiham var.

Altcoin Sherpa son olarak CRV’ye göz atıyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Altcoin Shepa’nın listesindeki son altcoin, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’i olan Curve (CRV)’dir. Kripto analistine nazaran, CRV’nin şu anda 2021’deki en yüksek düzeyi olan 6.39 doları çıkarabilecek bir pozisyonda olduğuna inanıyor. Sherpa şu teknik grafiği paylaşıyor ve yorumluyor:

CRV, birkaç güçlü Ethereum DeFi altcoin’lerinden biri, bence bu epey sağlam görünüyor. Bununla birlikte, direniş geliyor, bence evvel bunun bir kırılmasını bekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.