Alt Coin

Analist: Her Şey ETH’den Kaçıyor! Bu 8 Altcoin’e Bakın

Tanınan bir kripto analisti, Ethereum (ETH)’a meydan okuyan altcoin projelerinin nasıl performans gösterdiğini inceliyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

InvestAnswers, ETH’ye karşı bu altcoin projelerine dikkat çekti

Yeni bir görüntüde finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers, 401.000 abonesine Ethereum’un tüm rakiplerin gayret etmesi gereken baskın güç olmaya devam ettiğinden kuşku duymadığını söyledi. “Her vakit söylediğim üzere, Ethereum baskındır. Aması maması yok. Her şey Ethereum’dan kaçıyor – fakat öteki oyuncular parçalanıyor,” tabirlerini kullandı. Analist, Terra (LUNA) ve Solana’nın (SOL) değerli Ethereum alternatifleri listesinin başında gelmesinin birkaç nedenini olarak “benzersiz satış teklifi, grup, teknoloji ve topluluk” faktörlerini gösteriyor.

InvestAnswers sunucusu, bir kripto projesini çevreleyen teşvikler ve momentumun da kıymetine dikkat çekiyor. Avalanche (AVAX) ve Fantom’ın (FTM) bu kriterleri karşıladığını söylüyor. “Kripto büsbütün momentumla ilgilidir. Sıcaklığı takip etmelisin. Tüm sineklerin gittiği yerde, sen olacaksın…” diyen analist, örnek olarak Fantom için LTV (loan-to-value) faktörünü vurguluyor.

Kaynak: InvestAnswers/YouTube

Analist daha sonra Polygon’a (MATIC) ve BNB’nin ardındaki Binance Smart Chain’e bakıyor. Bu Ethereum rakiplerinin başarısız olma riski altında olabileceğini düşünüyor. Buna sebep olarak, Polygon’daki balina oranını ve Binance Smart Chain’in merkeziliğini gösteriyor. Listenin sonunda ise joker karakterler olarak lanse edilen Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) yer alıyor. Analist, her ikisinin de son aylarda berbat vakitler geçirdiğini söylüyor. “Cardano bugün biraz hareket etti, bu kusursuz lakin umarım üç dolara hemencecik ulaşır,” tabirlerini kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.