Bitcoin

Analist Korkuttu: Bitcoin Fiyatı Bu Düzeylerde Çakılabilir!

Teknik analiste nazaran, Bitcoin fiyatı dengeleniyor fakat bu kilit takviye düzeyinin altına düşerse tekrar de %24 düşebilir. Fairlead Strategies’ten Katie Stockton’a nazaran, Bitcoin fiyatları bir ayda %30 düştükten sonra istikrar kazanmaya başlıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin fiyatı çakılacak mı?

Stockton Pazartesi günü bir notta, 44.200 dolarlık kilit takviyenin başarısız olması durumunda kripto para ünitesinin daha fazla fiyat düşüşü görebileceğini söyledi. Stockton, “İlk takviye kırılırsa, kıymetli uzun vadeli takviye muhtemelen 37.000 dolar civarında test edilecektir” dedi. Analist Katie Stockton’a nazaran Bitcoin’in geçen ayki %30’luk fiyat düşüşü, kripto para ünitesi için süratli bir ayı piyasası getirdi, lakin fiyatlar istikrar kazanmaya başlıyor. Stockton Pazartesi günü yayınladığı bir notta, Bitcoin için kısa vadeli momentumun birkaç hafta düşüş gördükten sonra nötralize olduğunu söyledi. Bitcoin, %61.8’lik bir Fibonacci geri çekilme düzeyini temsil eden 44.200 dolarlık birinci dayanak düzeyinin üzerinde konsolide olduğundan, bu kripto boğaları için uygun bir işaret.

Stockton, “Gelişmiş bir günlük [hareketli ortalama yakınsama sapması] ve kısa vadeli çok satım şartları, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde birinci dayanak etrafında istikrar görebileceğini gösteriyor” dedi. Stockton’a nazaran, orta momentum düşüş eğiliminde, bu da Bitcoin fiyatlarında daha fazla aşağı taraflı olma potansiyelinin devam ettiği manasına geliyor. Stockton, “Haftalık stokastikler şimdi çok satılmadı, bu da düzeltmenin devam edeceğini gösteriyor. Birinci takviye kırılırsa, haftalık bulutun alt sonundaki değerli uzun vadeli dayanak muhtemelen 37.000 dolar civarında test edilecek” dedi.

37.000 dolara düşüş, mevcut düzeylerden %24’lük potansiyel bir düşüş manasına gelir. Tekrar de, uzun vadeli momentum yükselişini sürdürüyor, bu nedenle nota nazaran aylık MACD bir satış sinyali vermezse rastgele bir düşüş süreksiz olabilir. Stockton, “Uzun vadeli momentumda, aylık MACD’yi yakından izlememize neden olan bir düşüş oldu, fakat yükselen haftalık bulutun hala sağlam olduğu uzun vadeli bir yükseliş eğilimini koruyoruz” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.