Alt Coin

Analist, MANA ve AXS’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Analiste nazaran Decentraland (MANA) bu hafta en az %20 çıkar elde etmeye hazırlanıyor. Decentraland fiyatı Pazar günü yükseldi ve yeni süreç haftasının havasını belirledi. Axie Infinity fiyatı üst gerçek harekete hazırlanıyor ve AXS arka arda dördüncü çıkar gününe gidiyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

MANA fiyatında daha fazla yükseliş mümkün mü?

Analist Filip L.’ye nazaran Decentraland (MANA) fiyatı, fiyat hareketinin %78.6 Fibonacci düzeyinin üzerine 3.00 dolardan kırılmasının akabinde daha üst istikametli olarak belirlendi ve artık Pazar günü 3.66 doları yahut %61.8 Fibonacci düzeltme düzeyini işaretleyecek halde ayarlandı. Maksadına ulaşırsa, %61.8 Fibonacci düzeyi, boğaların bu süreçte fiyatı aylık R1 pivotunun ötesine itebileceğini varsayarak daha fazla üst taraflı potansiyelin kilidini açacağından, getiri en az %20 civarında olacaktır. Mevcut art rüzgarların karar sürmesi durumunda analist 4.00 dolara bile muhtemel bir ralli bekliyor.

Yatırımcılar geçen hafta merkez bankalarından gelen tüm bilgileri işledikçe ve bir kere daha riskli yatırımlar aradıkça, 4,00 dolara yanlışsız daha fazla yükseliş bekliyoruz. Öte yandan, birtakım merkez bankacılarından gelen olumsuz haberler yatırımcılar ortasında biraz panik yaratabilir. Kısa vadede, bu düzey tutmalı, fakat baskı artarsa, hafta boyunca olumsuz haberler gelmeye devam ederken, 2.56 dolara hakikat daha fazla düşüş bekleyin.

Analiste nazaran Axie Infinity fiyatı üst gerçek patlamaya hazırlanıyor. AXS boğaları, 73.62 dolara ulaşmadan evvel suyu 72 dolar civarında test ediyor. Bu haftanın ilerleyen saatlerinde, 85,00 doları hedefleyen, karların %16’sı pahasında daha yüksek bir kırılma bekliyoruz. Axie Infinity (AXS) fiyatı, bu hafta öbür bir alanın kilidini açarak ve potansiyel olarak %16’lık bir kar sağlayarak yükseliş eğilimine hazır görünüyor.

Boğalar, 73.62 dolar düzeyini test ettikten sonra bunu başarmaya hazır, lakin evvelden biraz kar almayla karşı karşıya. İzafi Güç Endeksi (RSI) biraz fazla ısındığı için süreksiz bir düşüş beğenilen karşılanmayacak ve artık soğuma bahtı yakalayarak boğalara fiyat hareketi tekrar başlamadan evvel girebilecekleri bir alan sunuyor. AXS fiyatının evvel gerçek 73.62 dolar direnç düzeyiyle yüzleşmesi gerekecek ve mevcut geri çekilme uzun ticarete yine girme fırsatı sunduğu için bunun üzerine çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.