Bitcoin

Analist, Mart ve Haziran İçin Bitcoin Varsayımlarını Paylaştı!

Analistten 2022’nin birinci yarısı için büyük Bitcoin fiyat varsayımı geldi. Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yılın birinci yarısında fırlayacağını kestirim ediyor. Yeni bir görüntüde, InvestAnswers sunucusu 388.000 YouTube abonesine Bitcoin’in 2022 Mart ve Haziran ayları ortasında gerçekleşmesi gereken büyük bir ralli için geciktiğini söyledi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin rallisi iddiası

2022 yılının birinci yarısında büyük bir BTC rallisi öngören analistin bu mevzu hakkındaki açıklamaları şu halde başlıyor:

Bu boğa koşusu sırasında her vakit 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca sakinlik ortasında, akabinde fecî bir Eylül. Aralık [ayrıca] biraz berbat geçti. Her nasılsa, [Aralık] başından beri 47.000 dolar ile mıknatıs topu oynuyoruz. Hala tam olarak 47.073 dolardayız. Artık bu 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler üzere şeylere baktığımda, büyük para birinci çeyrekte geliyor. Ve ikiye katlamak Bitcoin için hiçbir şey değil… gördüğüm şu: Mart ya da Haziran sonunda bir ara…

Daha sonra sunucu, daha fazla yatırımcının MicroStrategy CEO’su Michael Saylor tarafından belirlenen standardı takip etmeye ve BTC’yi büyük ölçülerde satın almaya ve tutmaya başlayacağını varsayım ediyor. Analist şöyle diyor:

MicroStrategy, tüm BTC arzının %1’ine sahip olma maksadından 15.000 [BTC] uzakta. Daha fazla yatırımcı takip edecek. Sürünüyorlar. Şimdi onlardan haber alamadık, fakat 2022’de bilhassa bu fiyat istikrarı ile çok daha fazlası takip edecek. Neredeyse eskisi kadar değişken değil.

BTC, yazı yazarken 47.741 dolardan el değiştiriyor ve bu, 30 günün en yüksek düzeyi olan 56.522 dolardan yüzde 15.5 düşüşte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.