Alt Coin

Analist, Muazzam Getiri Sağlayacak 3 Altcoin’in İsmini Verdi!

Kripto para analisti Lark Davis, 2022 için en uygun yatırım seçimleri ortasında Ethereum ve iki altcoin projesini listeliyor. Bu yazıda, Davis’in kestirimlerini dayandırdığı tahlillerine göz atıyoruz. Elbette, bunların mutlaklık bulunmadığını unutmayın.

Analist başkan altcoin projesinde çıtayı yükseltiyor

Davis, 475.000 YouTube abonesine Ethereum ve iki altcoin projesinin gelecek yıl “yatırımcılar için uygun getiri” sağlayacağını söylüyor. Ethereum durumunda, kripto analisti, piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto paranın 2022’de beş haneli bir fiyata ulaşabileceğini düşünüyor:

Ethereum’un 5 haneli fiyata ulaşacağına inanıyorum ve bu döngü sonunda tepelerde 20.000 dolarlık bir Ethereum görebiliriz.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Lark Davis’e nazaran, birkaç katalizör Ethereum için yükseliş durumuna yardımcı oluyor. Analist şunlarla devam ediyor:

PoS’a geçişin bir kesimi olarak, yeni oluşturulan Ethereum’un yıllık emisyonlarında %90’lık bir azalma olacak. Ethereum gelecek yıl deflasyonist olacak. Önümüzdeki, muhtemelen beş ila on yıl içinde, 100 milyon Ethereum’un altına geri döneceğiz.

  • Ethereum arzı şu anda 118.88 milyon.

Lark Davis, EGLD’ye de göz atıyoruz

Sırada, işletmeler için uygun, ölçeklenebilir bir Blockchain platformu olan Elrond (EGLD) var. Davis’in Elrond’daki yükselişine katkıda bulunan faktörler ortasında, Ethereum tabanlı merkezi olmayan değişim Uniswap’a (UNI) benzeyen Maiar DEX üzere eserlerin piyasaya sürülmesinin yardımcı olduğu Blockchain platformunda artan aktivite yer alıyor. Davis şunları söylüyor:

Sonunda hayata geçiyor, bence Elrond için çok heyecan verici bir vakit. Sonunda onların Maiar borsasını başlattıklarını gördük… artık USDC (USD Coin) ile Elrond (EGLD) süreci yapılacak Uniswap of Elrond gibi… Ayrıyeten Elrond’un için DEX dayanağımız var.

Sırada, merkezi olmayan uygulamaların (Dapp) yaygın olarak benimsenmesine müsaade vermek için tasarlanmış Ethereum için bir ölçeklendirme tahlili olan Polygon (MATIC) var. Davis, Polygon’da yükselişe geçiren faktörlerin artan kullanım ve büyümeye dayalı satın almaları içerdiğini söylüyor:

Polygon MATIC yakmaya başlıyor. MATIC fiyatı için uzun vadede mutlaka değerli haber. Böylelikle kullanıcılar artıyor, her zamankinden daha güçlü, yeni satın almalar ve daha fazla uygulama geliyor. Polygon konusunda optimistim. 10 dolara gidiyor, yalnızca ne vakit olduğu sorusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.