Bitcoin

Analist: Önümüzdeki Haftalarda Bitcoin’de Bunları Bekleyin!

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin (BTC)’in aksine dönmesini haritalandırıyor. Önümüzdeki haftalarda Altcoinler için ralliler varsayım ediyor. Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti ve traderı Altcoin Sherpa, önümüzdeki haftalarda altcoinler için ralliler varsayım ederken bir Bitcoin (BTC) tabanının göründüğünü söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için varsayımlar

Takma isimli Altcoin Sherpa, 165.900 Twitter takipçisine Bitcoin’in büyük olasılıkla 30.000 dolar fiyat düzeyinde bir taban oluşturacağına inandığını söyledi. Analist bahis hakkında şöyle diyor:

BTC: taban muhtemelen buradan 30.000 dolara kadar. Bu, yüksek hacimli bir node alanıdır. 30.000 doları, 2018’deki meşhur 6.000 dolarlık düzeyle karşılaştırırdım – şayet bu bozulursa, teknik analizcilerin söylemekten hoşlandığı üzere, ‘ışıklar söner.’

2018 ayı piyasası sırasında, Bitcoin 6.000 dolara ulaştıktan sonra sadece yıl sonuna gerçek bu seviyeyi kırmak ve yaklaşık 3.600 dolara kadar bir düzeltmeyi ateşlemek için birçok sefer toplandı. Önümüzdeki günlerde Altcoin Sherpa, Bitcoin’in 50.000 dolara dik bir ralli başlatmadan evvel 30.000 dolara yakın süreç göreceğini varsayım ediyor. Analist, “Hala hakikaten şu anki düzeyden epeyce yüksek bir düzeye çıkacağımıza inanıyorum; en azından bir çeşit düşüş testi. Ben tekrar de o bölgelerin riske girmesini bekleyeceğim” görüşünde. Bitcoin tabana vurup trendini aksine çevirirken, kripto stratejisti altcoinlerin sonunda BTC’nin liderliğini izleyeceğini söylüyor.

Yani artık su altındaysanız, duyduğuma üzüldüm. Bununla birlikte, bu altcoinlerin birçoğunun önümüzdeki haftalarda tabanlarından 2-3 kat daha aşağı inip daha düşük düzeylere çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Birikmenin gerçekleştiğini ve DCA‘nın (dolar maliyeti ortalaması) içeri girdiğini düşündüğümde çok daha fazla satın alacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.