Alt Coin

Analist, Patlayıcı Hareketler Beklediği 2 Altcoin’i Açıkladı!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, bir altcoin projesinin piyasa yapısını Avalanche’ın (AVAX) patlayıcı fiyat hareketiyle karşılaştırırken, Ethereum rakibi Near için ufukta büyük bir hareket olduğunu söylüyor. Gelin, Kriptokoin.com olarak derlediğimiz analist Cantering Clark’in teknik tahlillerine göz atalım.

Cantering Clark, NEAR’dan neden boğa beklediğini paylaşıyor

Cantering Clark lakaplı kripto analisti, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir Blockchain olan Near’ın direncini ortadan kaldırmak ve üst taraflı bir hareketi ateşlemek için hazırlandığını söylüyor. Analist fiyat hareketini aşağıdaki teknik grafiklerle ayrıntılandırıyor ve yorumluyor:

Bence, NEAR’ın yapacağı son şey, bu azalan çapraz direnci ve mevcut hafta VAH’ını (hacim alanı yüksek) kırmak ve bir sonraki büyük hareket süratli gerçekleşiyor.

Koparma gerçekleşirse, Cantering Clark, NEAR’ın şu anki 14.19 dolarlık fiyatından en az %40 artacağını iddia ediyor:

20 dolar üzerinde görüşürüz, lakin görünüşe nazaran erken satıyorlar. FXS 100 dolar, NEAR 50 dolara ulaşabilir.

Analist bir altcoin projesine daha göz atıyoruz

Kripto analisti ayrıyeten, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan bir Blockchain olan Harmony (ONE) konusunda da optimist. Cantering Clark’a nazaran, ONE’ın piyasa yapısı Avalanche’ın 59 dolardan 140 dolara yaklaşık %140 oranında patlamadan evvelki fiyat hareketini andırıyor. Analist ONE için aşağıdaki teknik grafikleri paylaşıyor:

ONE’nin yine testi bana daha evvelki emsal bir yapıyı hatırlatıyor. Bu da Avalanche’dir (AVAX). Evvelki haftalık bağlamsal düzey, üç aylık VWAP ve 20 günlük hareketli ortalamanın kaybı ve kurtarılması tamamlandı. Ekleme yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.