Alt Coin

Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin!

Kripto paralara odaklanan ünlü bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto’nun kripto analisti olan sunucusu, radarınıza almak isteyebileceğiniz, ralli potansiyeli gördüğü 3 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

Analistin potansiyel gördüğü altcoin projeleri

VeChain (VET)

Yazı yazıldığı sıralarda CoinMarketCap datalarına nazaran son 24 saat içinde %2,68 artışla 0,07888 dolardan süreç gören altcoin projesinin piyasa bedeli 5 milyar doların üzerinde ve 34. sırada yer alıyor. ATH’si ise 0,27 dolar. Analiste nazaran VeChain, VeUSD’yi duyurdu ve bu, projeye temel olarak paha katacak. Analist, Web 3 ve DeFi’nin, VeChain için şahane olduğunu ve bu projeye daha fazla yarar sağlayacağını belirtiyor:

Şahane bir yarar, mükemmel bir grup, şahane bir teknoloji, kusursuz bir kullanım örneği ve sağlam bir topluluğa sahip projeler her vakit sahiden düzgün sonuç verecektir. Açıkçası bu fiyatın aksine dönmesini bekliyorum. Bilirsiniz, yalnızca gerçek piyasa şartlarını bekliyoruz.

Cardano (ADA)

ADA fiyatı, yazının yazıldığı sırada %2,41 artışla 1,27 dolarda, ADA hala 7 numara ve ATH’si 3,1 dolar. Analist, bu kusursuz protokol üzerine inşa etmeye başlayan birçok proje olduğunu belirtiyor ve münasebetiyle 2022’nin, Cardano için şahane olacağını söylüyor:

Kullanıcılar ADA’larını hisse havuzuna devredebilirler. Bunu yaparak yalnızca platformu desteklemekle kalmayacak, tıpkı vakitte ADA varlıklarından tatmin edici bir getiri ve hoş bir pasif gelir elde edecekler. Münasebetiyle 2022, Cardano için mükemmel olacak.

Harmony (ONE)

ONE, %4,4 düşüşle 0,3397 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli 4 milyar doların üzerinde. ATH 0,37 dolar. Analist, şu görüşlerini paylaşıyor:

Harmony’de yayında olan birçok proje ve materyal var. Bu nedenle ONE yakın gelecekte şahane bir takım, sağlam teknoloji, büyüyen topluluk, arkadaş canlısı, trader’ların güçlü bir projede olmasını bekleyebilecekleri her şey ile büyük yararlar elde edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.