Bitcoin

Analist, Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacakları Paylaştı!

Tanınan kripto stratejisti Pentoshi, altcoin piyasalarının Ethereum (ETH) rakibi Terra (LUNA) için dalgalanmalar varsayım ederken erken toparlanma belirtileri gösterdiğini söylüyor. Ayrıyeten analist, piyasada olacakları anlatıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Pentoshi altcoin piyasasında olacakları paylaştı!

Kripto analisti Pentoshi, 500.000 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) hakimiyet tablosunda devam eden sıçramanın kripto piyasası için olumlu bir gelişme olduğunu söylüyor. Bitcoin hakimiyet endeksi, BTC’nin öteki kripto pazarlarına olan toplam piyasa bedelini ölçer. 

Artan bir Bitcoin hakimiyeti, BTC’nin ya altcoinlerden daha süratli büyüdüğünü ya da öbür kripto paraların BTC’den daha süratli paha kaybettiğini gösteriyor. Pentoshi’ye nazaran, altcoinler önümüzdeki aylarda BTC’den daha süratli paha kaybedecek, bu da çok spekülasyondan kıymet yatırımına gerçek bir kaçış olduğunu gösteriyor. Analist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birçok insanın BTC dom’a inanmadığını biliyorum. Ve çok şey kaybetmemiş olanlar. ‘Sat ve uzaklaş’ çizgisine her vurduğunda, alternatifler vaktin %100’ünü bombaladı. Grafikteki notlara bakın. Piyasa, en makus projeleri, yeni büyümek için derisini değiştiren bir yılanın tutması üzere tutuyor.

Analist, bu 2 altcoin’de sıçrama bekliyor!

Yazım sırasında Bitcoin’in piyasa kıymeti, toplam kripto piyasası değerlendirmesinin %41,9’unu oluşturuyor. Ethereum’a bakıldığında Pentoshi, düşüş trendini sürdürmeden evvel ikinci en büyük kripto para ünitesi için bir ralli öngörüyor. Analist hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH. Bu da iki aydır birinci defa olumlu istikamette gelişiyor. Biraz rahatlama için masada 2.700 dolar ve potansiyel olarak 2.900 dolar diyebilirim.

Terra’ya gelince kripto analisti, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağının da bir sonraki adımdan evvel bir sıçrama yapacağını söylüyor. Analist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LUNA… Biraz kaygı satın almakta sorun yok… Bence risk/ödül, kısa vadeli bir sıçrama için daha uygun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.