Alt Coin

Analist Savlı: Bu Altcoin, Milyonerler Doğurabilir!

Kripto para alanında ünlü bir teşebbüsçü olan Joe Parys, 2022’de yatırımcıları milyoner yapacak bir sonraki altcoin hakkında bir paylaşımda bulundu. Lakin, bunun sadece analistin görüşü olduğunu ve varsayımların her vakit tutamayacağını belirtmekte yarar var.  Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Analist, bu altcoin projesine dikkat çekiyor: Güçlü edebilir

Joe Parys’in işaret ettiği altcoin, NEAR Protocol (NEAR) oldu. Topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi süreç platformu olarak tasarlanmış olan Near; düşük süreç suratları, düşük randıman ve zayıf birlikte çalışabilirlik üzere rakip Blockchain’leri tıkayan birtakım sınırlamalarla ilgilenen layer-1 Blockchain’dir. Ağ, DApp’ler için ülkü ortamı sağlar ve geliştirici ve kullanıcı dostu bir platform oluşturur.

Örneğin, NEAR, Ethereum’da yaygın olan kriptografik cüzdan adreslerinden farklı olarak, insan tarafından okunabilen hesap isimlerini kullanır. NEAR ayrıyeten ölçeklendirme sıkıntılarına tahliller sunar ve “Doomslug” isimli kendi fikir birliği sistemine sahiptir. NEAR Protocol, birinci kodu güncelleyen ve ekosistem için güncellemeler yayınlayan NEAR Collective topluluğu tarafından oluşturuluyor.

Geliştiricilerin varlıklara, emtialara, gerçek dünyadaki olaylara dayalı pazarlar oluşturmasına imkan tanıyan bir protokol olan Flux ve bir NFT para basma platformu olan Mintbase, NEAR Protokolü üzerine inşa edilen projelerin örnekleridir. Near Protocol, Web3 teknolojilerinin benimsenmesini hızlandırmak için 150 milyon dolarlık tohum yatırımı topladı.  Ayrıca ağ Ethereum, Polkadot, Cosmos üzere zincirlerle de ahenk içinde çalışıyor. Parys, kimsenin saçma sapan fiyatlar ödeyip sürecin gerçekleşmesini beklemekten hoşlanmayacağını, Near’ın bu sorunları çözebileceğini düşünüyor. Bu nedenle NEAR’ın 2022’de fiyat açısından rekor kırıp sahibini güçlü etme potansiyeline sahip olduğunu tez ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.