Alt Coin

Analist, Sepetindeki 7 Altcoin’i ve İddialarını Açıkladı!

Twitter’da 353 bin kişi tarafından takip edilen Kerim Kalender, aktüel durumda portföyünde yer alan altcoin projelerini açıkladı. Pekala, kripto para haber analisti ve altcoin avcısının odağında şu anda neler var? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Kerim Kalender, bu 7 altcoin projesine dikkat çekti

Geçtiğimiz gün attığı bir tweet’te, şimdiki portföyünde yer alan kripto paraları ve maliyetlerini aktardı. Analistin bilhassa dikkat çektiği altcoin’ler, Star Atlas (ATLAS), Venus (XVS), THORChain (RUNE), Theta (THETA), Reserve Rights (RSR), Wanchain (WAN), Frontier (FRONT) oldu. Bu coin’leri neden seçtiği sorulduğunda analist, beklenen kıymetli haberleri paylaştı. Kripto topluluğunun da bildiği üzere, altcoin’lerin fiyatında, son gelişmelerin oldukça bir tesiri oluyor.

Kerim Kalender, öncelikle çift tokenlı bir stablecoin platformu Reserve Rights ve kullanıcıların kripto para varlıklarını çeşitli ağlar ortasında kolaylıkla değiş tokuş etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolü THORChain’in Mart ayında mainnet’e geçeceğine dikkat çekti.

Öte yandan, Blockchain tabanlı görüntü yayın platformu Theta’dan son vakitlerin tanınan olgusu metaverse haberi geleceğini düşündüğünü aktardı. BSC tabanlı proje olan Venus’ün grubunun, arzı azaltmak ismine geri alım ve coin yakımı gerçekleştireceğini paylaştı. DeFi aggregator’ı Frontier’ın birinci çeyrekte haber takvimi olduğuna işaret etti. Son olarak, birlikte çalışabilirliğe odaklı Wanchain’de haber olmadığını, sadece fiyatı beğendiğini söyledi. Akabinde “özetle bunlardan kâr alacağız, inancım tam” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.