Alt Coin

Analist, Sepetindeki Altcoin’leri Paylaştı ve Büyük İddialar Yaptı!

Boğalar kripto para piyasasını tekrar yükselişe geçiriyor ve Bitcoin 50.000 dolar testine hazırlanıyor. Gelin, sepetindeki altcoin’lere dair büyük kestirimlerini paylaşan Altcoin Sherpa’nın son tahlillerine göz atalım.

Altcoin Sherpa, piyasa hakkında umut verici kestirimlerde bulundu

Kripto para piyasası yükseliş belirtilerinin birinci adımını atsa da, Altcoin Sherpa lakaplı Twitter trader’i, ufukta kimi umut verici altcoin’ler için iddialarını paylaşıyor. Bunlardan birincisi, analistin 130 doları işaretlediği aşağıdaki grafikte yer alan Avalanche (AVAX). Sherpa şunları söylüyor:

Genel olarak âlâ bir hacim geliyor, 4 saatlik piyasa yapısı yeniden de düşüşte. Bu benim için hala büyük bir çanta, muhtemelen 130 dolardan az riskle çıkacağım.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız tahlilde sıradaki projesi Polkadot (DOT), analiste nazaran gerilemeye devam etmeden evvel 35 dolara toparlanmaya mahkum. Shepa DOT için şu düzeyleri belirliyor:

24 dolar tutmaya devam etse yeterli olur yoksa düşecek. Hala olacağını düşünüyorum ve sonunda bir tıp daha düşük düzeylere ulaşacağını düşünüyorum.

  • 24.62 dolarlık mevcut fiyatından Altcoin Sherpa’nın gayesine yapılan bir tırmanış, DOT için neredeyse yüzde 42’lik bir potansiyel artış sunuyor.

Analiste nazaran Fantom taban düzeyleri doğruladı

Sırada, akıllı kentleri güçlendirmeyi amaçlayan özel bir Blockchain olan Fantom (FTM) var. Altcoin Sherpa’ya nazaran FTM, 1,40 dolarda taban yapıyor ve bu da 2,80 dolara yükseliş için taban hazırlayacak. Sherpa, FTM grafiğini aşağıdaki tweet’le paylaşıyor ve yorumluyor:

Burası olağanüstü bir swing trade’ye giriş düzeyi olarak görülüyor. Ferdî olarak öteki birtakım kripto paralar/işlemler için bekleyecekti. Fakat, bu alanda çok fazla izdiham var, diyor.

Son olarak, Curve’ye (CRV) göz atan kripto uzmanı, altcoin’in artık 2021’de belirlenen ATH düzeyi olan 6.39 doları aşabilecek bir pozisyonda olduğunu düşünüyor. Sherpa CRV için en güçlü ETH DeFi altcoin’lerinden biri olduğunu ve kritik dirençten sonra yükseliş hazır olduğunu düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.