Alt Coin

Analist: Shiba Inu’dan Artık Bu Düzeyleri Bekleyin!

 Shiba Inu fiyatı bu sabah Avrupa seansı sırasında biraz ağır görünüyor. SHIB fiyatı 0.00004000 dolardan reddedilecek üzere görünüyor ve ABD seansında daha da düşebilir. Analist Filip L.’ye nazaran yatırımcıların kripto para ünitelerinden para çekmesiyle likiditenin kurumasını beklenebilir ve bu da 0.00003000 dolara gerçek daha fazla düzeltme ile sonuçlanır. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu için düşüş devam eder mi?

SHIB fiyatı, yatırımcılar Noel akşamının akabinde fonlarını çekmeye başladığından, 0.00004000 dolardan reddediliyor. Analiste nazaran, bu düzeydeki aylık pivot ve çabucak altındaki Fibonacci düzeyi dayanak misyonu görürken 0.00003000 dolara bir düşüş mantıklı olacaktır. Shiba Inu fiyatı yeterli bir Noel rallisi yaptı, lakin artık aşağı taraflı bir dönüş yapıyor üzere görünüyor. Zira 0.00004000 dolar, yatırımcıların kısmen tatil döneminde riski azaltmak için nakit para alıp fonlarını çekmesiyle bir ret noktası oluşturuyor. ABD oturumuna girerken likidite daha da kuruyacağı için atakların artması olası. Noel rallisinin büsbütün bilakis çevrilmesi ihtimallerde olabilir, bu da bugün muhtemelen %20’lik bir düşüş manasına gelebilir. SHIB fiyatı, analiste nazaran, daha sonra, son birkaç gün içinde ehemmiyetini kanıtlamış olan aylık pivotta yaklaşık 0.00003000 ABD doları civarında sağlanması olası olan dayanağı arayacaktır. Pivot kırılsa bile, yalnızca birkaç tık aşağıda, ayılar için kırılması güç bir somun olan %78,6 Fibonacci düzeyidir.

Boğalar üst istikametli son bir itiş için kâfi hacim bulabilirse, tekrar bir test bekleyin ve muhtemelen 0.00004000 dolarda kırılabilir. Bu, ralli için olası bir durma yeri olan 0.00004490 dolara gerçek kısa vadeli hızlandırılmış bir hareket görebilir. Bu düzeyde yalnızca teknik bir direnç düzeyi mevcut değil, tıpkı vakitte %61.8 Fibonacci düzeyi ve 55 günlük Kolay Hareketli ortalama da mevcut. Bu nedenle, analiste nazaran, şimdiye kadar elde edilen tüm kazanımları azaltarak tam bir geri çekilmeyi tetikleyebilecek kesin bir reddetme bekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.