Alt Coin

Analist Solana ve Bu 4 Altcoin’de Şubat’ta Ralli Bekliyor!

Tanınan Youtube analisti Altcoin Sherpa, Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve başka üç altcoin projesini “Şubat ayında izlenecek kripto para birimleri” listesine ekliyor. Analistin fiyat beklentilerini ve teknik tahlillerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Solana (SOL), LINK, AXS ve KNC tahlili

Yakın tarihli Youtube yayınında Altcoin Sherpa, akıllı kontrat platformu Solana için 140 dolar maksadına bir toparlanma rallisi başlatmadan evvel 65 dolar civarına düşmesini beklediğini söyledi:

Yalnızca 60-70 dolar alanını birkaç defa test ettiğini ve taban oluşturup sonra üst çıktığını, yüksek hacimle tekrar 140 dolar civarına ulaştığını ve sonra geri çekilmesini bekliyorum.

Sherpa’nın listesindeki bir öbür altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Analist, LINK fiyatının değerli bir dayanak alanına yakın süreç gördüğü için yükselişe geçtiğini söylüyor:

Muhtemelen LINK için rastgele bir taban düzeyde satın almayı düşünebilirsiniz. 15 dolara kadar bir geri dönüş görmemizin mümkün olduğunu düşünüyorum. Bana nazaran, düşüşlerin epey süratli bir halde satın alındığını gördüğümüz ve yüksek satış hacmini göz önüne aldığımızda epey güçlü görünüyor.

Sıradaki, Blockchain tabanlı oyun Axie Infinity (AXS). Altcoin Sherpa, metaverse coin 45 dolar takviyesini ihlal ederken fiyatı için güçlü bir ralli öngörüyor:

Tekrar de 2x üzere ya da 45 dolardan 90 dolara ya da bu düzeylerden kimilerini (110 doların üzerinde) bekleyebilirsiniz. Bunun gelmesi mutlaka mümkün.

Altcoin Sherpa şu anda AXS’de yükselişte olsa da, yakın vakitte ATH düzeyini aşmasını beklemiyor.

Altcoin Sherpa KNC ve NEAR’ı da yakından takip ediyor

Kripto analisti, Ethereum tabanlı Kyber Network Crystal’ı (KNC) da yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya nazaran, KNC, piyasadaki genel düşüş eğiliminin ortasında bile çok güçlü görünüyor:

Ferdî olarak rastgele bir taban fiyatta satın almayı düşünürdüm. Direnç düzeylerini yaklaşık 2,40 dolar civarında arardım.

Analistin radarındaki son altcoin, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı Blockchain Near (NEAR). Altcoin Sherpa, 14 dolardaki gayesine ulaşmadan evvel NEAR için bir atak daha öngörüyor:

Tahminen 8 dolara kadar son bir potansiyel sarsıntı görmemiz mümkün ve giriş emrim burada hazır. Fakat genel olarak, bu altcoin hayli güçlü ve bana nazaran şu anda öteki birçok kripto paradan biraz daha uygun görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.