Alt Coin

Analist: Tabanları Gören Bu 5 Altcoin’de Dev Fırsatlar Gizli!

Son haftalarda Bitcoin ve altcoin fiyatları sürüklendi ve bu durum birtakım analistlerin bir ayı piyasasının yakın olduğunu önermesine neden oldu. Fakat bir analist, bu durumun traderlara indirimli bir halde kripto para alma bahtı sunduğunu düşünerek en büyük düşüşleri yaşayan altcoin’lere işaret ediyor. Kriptokoin.com olarak analist Jordan Finneseth’in yorumlarını aktarıyoruz…

Analist, bu 5 altcoin için alım fırsatına işaret ediyor

Geçtiğimiz hafta boyunca kripto para piyasasında önemli düşüşler yaşandı. Bu bağlamda Finneseth, birikim için düzgün adaylar olabilecek, kanıtlanmış bir kullanım senaryosu olan birkaç projeye yakından bakıyor. Bu altcoin’ler ise şu biçimde:

  • Polygon (MATIC): Polygon (MATIC), 27 Aralık 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden yüzde 50,76 düştü. 2021 yılı boyunca muazzam büyüme ve benimseme gören altcoin’in her türlü merkeziyetsiz uygulamayı ağında barındırabilme özelliği ile analist, MATIC’in ve layer-2 coin’lerinin artan etkileşim görmeye devam edebileceğini düşünüyor.
  • Fantom (FTM): FTM, en yüksek düzeylerinin yüzde 37 kadar altında süreç görüyor. Analist, bu altcoin’de yükseliş durumu olarak ağda kilitlenen toplam kıymetin (TVL) 12.07 milyar doları geçmesini gösteriyor.
  • Polkadot (DOT): Potansiyel olarak güzel bir birikim bölgesinde olabilecek bir öbür token olarak gayesi ağlar ortasında rastgele bir bilgi transferini kolaylaştırmak olan DOT’u gösteriyor. Polkadot ağındaki birinci çapraz zincir köprüsü kurulmasıyla parachain’lerin gördüğü ilginin DOT fiyatını yükseltmesi bekleniyor.
  • Curve (CRV): Curve DAO tokeni, platformda yönetişimin denetimi için yarışan yatırımcılar ve protokoller tarafından en çok aranan tokenlardan biri olarak ortaya çıktı. Analiste nazaran DeFi projeleri Curve ekosistemi üzerinde yönetişim güçlerini biriktirmeye çalıştıkça, piyasadaki mevcut zayıflık azaldığında token talebinin artacağını gösteriyor.
  • Frax Share (FXS): Stablecoin FRAX’ın gerisindeki ağın tokenı olan FXS, merkezi olmayan yapısı sayesinde büyük ölçüde DeFi hayranlarının favorisi olarak ortaya çıktı. Analist, bu coin’de de kilitli toplam kıymetin istikrarlı yükselişinin çıkara işaret ettiğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.