Bitcoin

Analist Uyardı: Bitcoin, ETH ve SOL Bu Tabanlara Düşebilir!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) için taban düzeylerin ne olduğunu açıklıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bitcoin ve altcoin’ler ayı piyasasında nasıl hareket edecek?

InvestAnswers sunucusu 381.000 YouTube abonesiyle kripto piyasası için bir sonraki düzeltme yahut ayı evresinin nasıl görünebileceği hakkında konuştu. Analist, Bitcoin’in önümüzdeki yılın başlarında altı haneli düzeylere ulaşmak için âlâ bir bahtı olduğunu ve bir makroekonomik olay fiyatları aşağı çekmedikçe izlenecek en muhtemel sonucun yüzde 50’lik bir düzeltme olduğunu söylüyor ve aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Geri çekilmelerin yüzde 50’den daha fazla olacağına inanmıyorum. Hasebiyle, Bitcoin’i 100.000 dolara çıkarırsak, ki bunun önümüzdeki yılın başlarında hala çok mümkün olduğuna inanıyorum, en berbat senaryoda 50.000 dolara, tahminen de 42.000 dolara geri döneceğiz. Çin Tayvan’ı işgal ederse ya da Rusya Ukrayna’yı işgal ederse, […] işler büyük bir darbe alabilir.

Analist, Bitcoin için taban maksadını yineliyor ve ayrıyeten akıllı kontrat platformları Ethereum ve Solana için beklediği fiyatları da belirtiyor. “Bitcoin için 42.000 doların yeterli bir taban olabileceğine inandığını” söyleyen analist, bu düzeyin son birkaç ayda birkaç sefer test edildiğini söylüyor. Ethereum’un kolay kolay 3.000 yahut 2.400 dolara; Solana’nın ise 150 yahut 120 dolara geri dönebileceğini, bunların gerçek tabanlar olduğunu düşündüğünü belirtti. “Unutmayın, dünya çökerse, işte o vakit fiat para tutmak istersiniz zira öbür şeyler bundan daha makus bir eğilim gösterecektir,” sözleriyle tahlilini sonlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.