Alt Coin

Analist Uyardı: Bu Metaverse Coin’de Düşüş Tehlikesi Var!

Kripto para piyasası genelinde hissedilen düzeltici fiyat hareketleri, tanınan metaverse coin projesi Axie Infinity’i (AXS) ATH düzeyinden %60 uzaklaştırdı. Hacim zayıflamaya devam ettikçe satış baskısı sürdürüluyor. AXS, mum gövdeleri ve Tenkan-Sen ortasında kıymetli boşluklar yaratmaya devam ederse, deneyimli analist Jonathan Morgan’a nazaran bir sıçrama beklenebilir.

Metaverse coin AXS fiyatı 70 dolarda süreksiz dayanak buluyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Jonathan Morgan’a nazaran AXS fiyatı trend tarafını belirlemeden evvel birkaç gün konsolide olabilir. Hacim Profilindeki 70 dolardaki en büyük ikinci yüksek hacimli düğüm, AXS için bir dayanak bölgesi oluşturdu, lakin bunun daha fazla satış baskısını durdurmak için kâfi olup olmadığı görülüyor. Analiste nazaran günlük mum çubuklarının gövdeleri ile Tenkan-Sen ortasındaki boşluklar, Axie Infinity fiyatının ne kadar düşebileceğini süreksiz olarak sınırlayabilir, lakin bu, öteki bir düşüş başlamadan evvel yalnızca bir duraklama olabilir.

Hacim Profili, Axie Infinity fiyatının bir sonraki birincil dayanak bölgesini bulması beklenen 65 ila 50 dolar ortasında kıymetli ölçüde inceliyor. 50 dolarlık paha alanı birkaç nedenden ötürü hayati ehemmiyet taşıyor. Birinci olarak, değerli bir ruhsal sayıdır. İkincisi, 45 dolar ile 50 dolar ortasındaki kıymet alanı ortasında yüksek hacimli bir düğüm var ve üçüncüsü, en yakın Fibonacci düzeltmesi (%38.2) 46 dolarda. Son olarak, Axie Infinity fiyatı 65 doların altına düşerse, analiste nazaran 50 dolarlık kıymet alanı daha fazla düşüş momentumunu önlemelidir. Boğaların, mevcut düşüş eğilimini geçersiz kılmak için Axie Infinity fiyatını günlük Kijun-Sen’in üzerinde 95 doların üzerinde bir kapanışa yükseltmesi gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.