Alt Coin

Analist, Yükseliş Beklediği 8 Web 3.0 Coin’ini Duyurdu!

Analist CryptoJon, son haftaların ilgi odağı Web 3.0 coin ve projelerine dair yükseliş beklentilerini paylaştı. Yakın tarihli Youtube görüntüsünde projeleri listeleyen CryptoJon, gerçek kullanım durumlarının potansiyellerinden bahsediyor. İşte uzman seçimi 8 altcoin ve ayrıntılar…

CryptoJon Web 3.0 coin listesini paylaşıyor

Analistin birinci altcoin seçimi, ölçeklenebilir merkezi olmayan bulut (cloud) altyapısı Flux (FLUX). Proje, uygulamaların tıpkı anda birden çok sunucuda geliştirilmesine, yönetilmesine ve oluşturmasına imkan tanır. Web 3, Dapps ve daha fazlası için taban sağlar. Son günlerin Web 3 bulut tahlillerinin popülerleşmesiyle, analist birinci sırada FLUX’a yer veriyor.

İkinci aday Helyum (HNT), objelerin İnterneti (IoT) aygıtları için merkezi olmayan, Blockchain’le çalışan bir ağdır. Temmuz 2019’da başlatılan Helyum mainnet, düşük güçlü kablosuz aygıtların birbirleriyle bağlantı kurmasına ve node ağı üzerinden data göndermesine imkan tanır. Kullanıcılar sisteme verdikleri hizmetler karşılığında HNT kazanır.

Üçüncü altcoin ise hem DeFi hem de daha geniş Web3 ekosistemindeki birçok uygulamaya güç sağlayan Graph (GRT). Proje, Web3 ekosistemindeki birçok uygulamaya güç sağlayan, Ethereum ve IPFS üzere ağlar için data sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür. Analiste nazaran GRT önümüzdeki birkaç yıl içinde katlanarak artmaya devam edecek ve bu yüzden bahsedilmesi gereken üçüncü altcoin.

Sıradaki Chainlink (LINK), kozmik olarak kontaklı akıllı mukaveleler sağlayan bir Blockchain soyutlama katmanıdır. Analiste nazaran altcoin, devasa bir uygulama ekosistemi ile en çok benimsenen şirkettir, böylelikle katlanarak büyümeye devam edebilir.

Listedeki bir sonraki altcoin Arweave (AR), dataların süresiz olarak depolanması için bir platform sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Kullanıcılar, evrakları ağda kalıcı olarak depolamak için makul bir ölçüde AR token ödemek zorundadır. Yani Arweave, belgeleri sonsuza kadar çevrimiçi tutan bir cins genel sabit disk olmaya çalışıyor. Analiste nazaran bunlar, gelecekte fiyatlanmaya yardımcı olacak AR kullanım durumlarıdır.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atabilirsiniz.

Depolama kripto para üniteleri Web 3.0’ın temellerini inşa ediyor

Theta (THETA), görüntü yayınları için özel olarak oluşturulmuş, Blockchain’le çalışan bir ağdır. İştirakçiler, görüntü içeriği yayınlayabilen merkezi olmayan bir bilgisayar ağı oluşturan mükafatlar karşılığında bilişim kaynaklarını paylaşmaya teşvik edilir. Analiste nazaran rakiplerine kıyasla THETA âlâ bir iş çıkarıyor.

Bahsedilecek bir sonraki altcoin, Nervos Network (CKB). Mahallî token CKB bir depolama ünitesi olarak kullanılıyor. Bu nedenle, uygulamalar tarafından Blockchain kullanımına ne kadar çok talep olursa, CKB o kadar çok talep edilecek ve pahası o kadar artacak.

Listedeki son altcoin ise Brave (BRAVE). Brave, topluluk çalışmasına dayalı, Defi, NFT telif hakkı, çevrimiçi oyunlar vb. kapsayan entegre bir projedir. Ayrıyeten, heyetim yapılmadan rastgele bir reklamı olmayan bir tıp web 3 hazır tarayıcıdır. Kullanıcılar buradan BAT token kanabilir. Analiste nazaran kullanıcısı sayısının artması şaşırtan değil ve BRAVE’yi fiyatlandıracak en kıymetli katalizör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.