Alt Coin

Analist, Yükseliş Piyasası Oluşturan 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Twitter’da tanınan kripto analisti Pentoshi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink bir dalgalanma için hazırlanırken, radarı altında olmayan bir altcoin projesinin yükselişe hazırlandığını söylüyor. Gelin Pentoshi’nin son tahlillerine süratlice göz atalım.

Analist altcoin LINK ve CRV’de kritik düzeyleri belirliyor

Pentoshi olarak bilinen takma isimli analist, stablecoin odaklı DEX platformu Curve Finance’in idare token’i olan Curve’u (CRV) yakından takip ettiğini söylüyor. Kripto analistine nazaran, CRV daima olarak daha yüksek (HH) ve daha yüksek tabanlar (HL) oluşturduğu için Bitcoin’e (CRV/BTC) karşı bir yükseliş piyasası yapısı oluşturuyor. Pentoshi CRV için aşağıdaki teknik grafiği paylaşıyor ve yorumluyor:

CRV güçlü bir heyetim gösteriyor. Çok yıllı Aralık ayı kırılımının çok az dirençle yahut hiç direnç göstermeden yüksek hacim boşluğu oluştu. Fiyat burayı dayanağa çevirebilirse, güçlü bir ivme ile üst gerçek hızlanan bir suram olmalıdır. Bence CRV AVAX’tan sonra en âlâ ikinci tercih.

  • Analist aşağıdaki form noktayla işaretlenen direnç bandına yükselen trenle ulaşıldığını, lakin hacmin eksik olduğunu, CRV’nin burayı takviyeye çevirdikten sonra yükselebileceğini düşünüyor.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Pentoshi’ye nazaran, takviye olarak 0,000095 BTC’nin (4,43 dolar) başarılı bir halde yine test edilmesi, 7,47 dolar bedelindeki 0,00016 BTC’deki gayesine bir artış için tetikleyici olacaktır. Dolar karşısında (CRV/USD) CRV’ye bakan analist, 4,45 dolardaki direnç kırılmasının 6,30 dolardaki gayesine giden yolda bir ralli başlatacağını kestirim ediyor.

Chainlink fiyat tahlili

Chainlink’e (LINK) gelince, Pentoshi, Bitcoin (LINK/BTC) karşısında kritik bir düzeyin üzerinde süreç gördüğü sürece paritenin 0,00053 BTC’de (24,77 dolar) gayesine ulaşacağını söylüyor:

BTC çiftinde yıllık açık + yüksek vakit dilimi dayanağında konumlanıyor. Bu türlü kapandığına inanmakta zahmet çekiyorum. Haftalık takviye bandının altında kapanırsa çıkacağım. Aksi halde mıknatısa hakikat bir hareket bekliyorum.

  • Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında, LINK/BTC, %40’lık bir yükseliş için 0.00038 BTC’de (17.78 ddolar) takviyenin üzerinde kalmalıdır. Analist daha sonra aşağıdaki grafikte işaretlediği 24,91 dolar (mıknatıs) bandına yükseliş bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.