Alt Coin

Analistler: Bitcoin Düşerken Bu Altcoin İçin Devasa Yıl Olacak!

Blockstream analistleri Bitcoin fiyatı düşerken altcoin projesi Liquid Network (STO) için devasa bir yıl öngörüyor. Bitcoin odaklı teknoloji firması Blockstream, raporunda, BMN’nin önümüzdeki günlerde Bitfinex Menkul Değerler aracılığıyla bir sermaye artışı başlatacağını belirtiyor. Bu ortada El Salvador, yaklaşmakta olan BTC tahvili için düzenleyici çerçevesini hazırlıyor ve Goldman Sachs kısa mühlet evvel BTC’nin altından paha deposu yahut Gösteri pazar hissesi aldığını belirtti. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projesi için beklentiler

Raporda ayrıyeten Kazakistan madencilerinin büyük bir internet kesintisinden etkilendiği ve borsadaki madencilerin “büyük CAPEX planları” açıkladığı belirtildi. Blockstream ayrıyeten Bitcoin’in “arka geriye ikinci kırmızı mumu ve Kasım ayından bu yana en makus haftalık düşüş yolunda” olduğunu belirtti. Amiral gemisi kripto para ünitesi, “Fed‘in beklenenden daha süratli bir daralma ve beklenenden daha erken oran artışları için potansiyel belirtmesi nedeniyle global piyasalarda riske atılarak” aşağı çekildi. Blockstream’deki analistler, 2022’nin “Likit Network, STO’lar ve Bitfinex menkul değerleri için büyük bir yıl” olacağını düşünüyor. Geçtiğimiz hafta Bitfinex Securities, “Blockstream Mining Note’un listelenmesi için” düzenleyici onayını duyurdu.

Öte yandan geçen haftaki başka kıymetli gelişmeler ortasında “Goldman Sachs‘ın Bitcoin’in altından bedel deposu pazar hissesini emmeye devam edeceğini öngören bir notu” vardı. Raporda, madencilik manşetlerine “dünyanın en büyük ikinci Bitcoin madencilik merkezi olan Kazakistan’daki internet kesintileri, global hash oranında mütevazı bir düşüş ve listelenen madencilerin bir öbür büyük CAPEX planının öncülük ettiği” belirtildi. Blockstream raporunda, “korku ve açgözlülüğün bu hafta altı ayın en düşük düzeyine ulaştığına, lakin fonlama oranlarının hala çoğunlukla yatay olduğuna ve açıkların daha yeni toparlanmaya başladığına” dikkat çekti. Blockstream takımı, uzun vadede, “Bitcoin’in eşsiz bedel teklifinin fiyat artışını artırmaya devam ettiğini düşündüklerini, lakin kısa ve orta vadede büyük olasılıkla merkez bankacılarının kaprislerinde ve global risk iştahında olduğumuzu” söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.