Alt Coin

Analistler Bu Altcoin’e Oynuyor: Patlamanın Eşiğinde!

Analistler, Solana grafiğindeki sinyalleri gözlemliyor ve yakın vakitte güçlü bir toparlanma öngörüyor. Ağın süreç fiyatları düşük kalıyor, bu da sermaye akışını ve kullanıcıları Solana’ya çekiyor. Gelin, altcoin analistleri Ekta Mourya ve CryptoWarrior01’un kısa vadeli fiyat beklentilerini inceleyelim.

Analistlere nazaran Solana fiyatı 200 doların üzerine çıkabilir

Solana ağının Aralık 2021 için 30 günlük süreç fiyatları, 27 Aralık itibariyle 5,6 milyon dolardı. Bu, Ethereum ağının Nisan 2018’deki süreç fiyatlarından daha düşük. Analistler, üçüncü yılında, 2018’de Solana ağı ve Ethereum ortasındaki benzerliklerin altını çiziyor. Birtakım görüşlerde, Solana ağındaki süreç fiyatlarının vakit içinde nasıl gelişeceğini iddia etmenin güç olduğuna inanıyor.

Mevcut düzeylerde yatırımcılar, toplam arzın %75’inden fazlasının yatırılmasıyla Solana’yı teminat altına aldı. 393,2 milyonun üzerinde Solana tokeni artık mükafatlar kazanmak için ekosistemde stake ediliyor. Solana fiyatı geçen hafta satış baskısı altında düştü ve kayıplar kaydetti. Lakin analist Ekta Mourya’ya nazaran Solana fiyat trendi 200 dolara bir ralliye hazırlanıyor. Borsalar ortasında talepte bir artış, analistlere nazaran Solana’yı 190 dolardan ve 203 dolardan sonra %61.8 Fibonacci düzeltmesine yanlışsız itebilir.

Analistlere altcoin SOL fiyatından neler bekliyor?

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız “CryptoWarrior01”, Solana fiyatının 215 ila 220 dolar ortasını geri kazanabileceğine inanıyor. Analist, hacmin kuruduğunu ve istikrarlı bir düşüş olduğunu belirtiyor; lakin, öbür bir trend bilakis çevrilmesi, Ethereum katilinin fiyatını daha da yükseltebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.