Alt Coin

Analistler Onayladı: 2022 Bu 4 Altcoin’in Yılı Olacak!

DeFi protokolleri, artan sermaye girişi, etkinlik ve yatırımcılardan gelen ilgi ile geçtiğimiz yıl üç haneli yararlar kaydetti. Analistler, 2022’de altcoin projeleri Aave, Curve Dao, Yearn Finance ve Sushi Swap için bir boğa koşusu öngördüler. Gelin, bu iddiaların detaylarına göz atalım.

Analistler 2022’de DeFi rallisini öngörüyor

Birinci analistimiz Top Tick Crypto, DeFi altcoin fiyatlarında daha fazla büyüme öngörüyor. Analiste nazaran fiyatlardaki artışın yanı sıra, etkin kullanıcı sayısında ve protokolde kilitli kıymette (TVL) bir artış var. Top Tick Crypto en uygun örneklerden şu tweet’te bahsediyor:

Defi altcoin projeleri, bir ayı piyasası nedeniyle gelişmeyi bırakmadı. Tepe piyasa kıymetlerine ulaştılar ve yalnızca büyüme soğudu. SPELL, CVX, vb. üzere düşük hacimli ve yüksek potansiyelli altcoin’ler uygun sonuçlar verdi. Piyasa pahası düşük ve büyüme oranı yüksek olduğunda her vakit fırsattır!

Altcoin Sherpa, Aave’nin potansiyellerini paylaşıyor

Son iki hafta içinde, Aave fiyatı %50’nin üzerinde yarar elde etti. AAVE/USD çifti, son birkaç hafta içinde yükseliş trendini kırarak üst istikametli ivmesini sürdürdü. Analistler, kısa vadede bir RSI kırılmasının yahut 300 dolarlık dayanağın yükseliş trendinin devamı manasına geleceğine inanıyor. Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Altcoin Sherpa ise birtakım teknik kaygılarını paylaştı:

DeFi kısa vadeli sıçrama; Bunun sürdürülebilir olduğundan şüpheliyim. Genel piyasa yapısı hala makus görünüyor ve sanırım 300 dolar civarında çıkmak istiyorum.

Venturefounder isimli Twitter hesabı Sherpa’nın bu tahliline şu karşılığı veriyor:

AAVE’nin bu noktada kanıtlayacak çok şeyi var. “Bu sefer farklı” demek için çok erken, 300 dolar üzerindeki fiyat hareketi açıklayıcı olacak.

Piyasa pahası olarak kabul edilen kilitli toplam paha (TVL), Aave, Curve Dao ve Sushi Swap için birkaç kat arttı. Kilitlenen toplam kıymetteki büyüme, yatırımcıların yükseliş görünümünün bir işareti olarak kabul edilir. Bir kripto analisti ve YouTuber olan Michaël van de Poppe, 2022’nin DeFi tokenlerinin yılı olabileceğini iddia ediyor:

AAVE, CRV, YFI, SUSHI. 2022, DeFi yılı olacak ve son zamanlardaki büyük sıçrama birinci işaretleri verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.