Alt Coin

Analistler Şubat’ı Bekliyor: Bu 7 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Bitcoin fiyatları, başka altcoin projelerinin çok derinden etkilendiği kripto alanında büyük değişikliklere neden oluyor. Bir müddettir Bitcoin’den ayrılan Ethereum fiyatları da yıldız kriptoyu takip etmeye başlamış üzere görünüyor. Pekala, artık hangi kripto paraların performansı güzelleşebilir? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bitcoin ve altcoin fiyatları düşerken analistler bunları bekliyor

Bitcoin hariç global kripto para piyasası kıymeti artık 1 trilyon doların altına düştü. Bitcoin piyasa bedeli de o denli. Lakin Bitcoin’in hakimiyeti, geçen haftadan beri kademeli olarak büyüyor ve bu, uzmanlara nazaran artan gücü gösterebilir. Öte yandan, Ethereum’un hakimiyeti biraz azalmasına karşın, öteki altcoin’lerin hakimiyeti bir dereceye kadar yükseliyor. Hem Bitcoin hem de Altcoin’in hakimiyeti az da olsa yükselirken, BTC daha yüksek bölgelerde konsolide edildikten sonra güçlü bir altcoin döneminin başlaması beklenebilir. Fakat analistler, güçlü altcoin döneminin çok yakında, Şubat ayında başlayacağına inanıyor.

Şu anda Altcoin Endeksi, Aralık ayında tükenmeye başlayan azalan üçgenin doruğuna neredeyse ulaşıyor. Endeks, düşük dayanakla birlikte konsolide oluyor ve uzun müddetli sağlıklı bir konsolidasyondan sonra, varlığın, 2022 Şubat ayının ortalarında bir yerde, çok yakında azalan trend çizgisini parçalamak için geri sıçraması bekleniyor. Bu durumun da altcoin’leri yükseltmesi umuluyor. Altcoin dönemi hızlanırsa, büyük yükseliş eğilimini çabucak benimseyip ralli yapabilecek altcoin’ler ortasında Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), Fantom (FTM), Decentraland (MANA), Harmony (ONE), Hedera(HBAR) ve çok daha fazlası gösteriliyor. Lakin, her yatırımcının kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapması gerektiğini belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.