Alt Coin

Analistler, Yüksek Getiri Sunan Bu 4 Altcoin’de Boğa!

En âlâ altcoin’ler ve göğüs coin’ler Shiba Inu (SHIB), Poygon (MATIC), Terra (LUNA) ve Solana (SOL), 2021’de yüksek getiri sundukları için traderlardan yatırım akışını çekmeye devam ediyor. Analistler, 2022’de bu altcoin projeleri hakkında boğa görünümüne sahipler. Analistlerin değerlendirmelerini ve iddialarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Altcoin projeleri, BTC’deki düşüşe karşın yükselmeye devam ediyor

Kısaca Kasım 2021’de, kripto piyasası kapitalizasyonu 3 trilyon doları aştı, altcoin fiyat rallisi bu dönüm noktasına katkıda bulundu. Altcoin’ler, fiyat rallisi ve on-chain aktiviteyi artırarak piyasa pahasındaki ani artışı yönlendirmede kilit bir rol oynadı.

Bu ortada Shiba Inu holder’larının sayısı 1.112.485’i geçti. Bu, göğüs coin’e yatırımcı ilgisi ve sermaye akışında bir artış manasına geliyor. Shiba Inu’nun 2022 yol haritası, Merkezi Olmayan Otonom Tertibin (DAO) oluşumunu içeriyor. Bu, Shiba Inu fiyatı için bir yükseliş anlatısını körükledi. Ayrıyeten göğüs coin, 2021’de en yüksek getiriyi sunan altcoin’lerden biri. Analistler, Shiba Inu’nun 0,00003422 dolarda direnci kırmaya yakın olduğunu kestirim ediyor. Bir kripto analisti ve traderı olan army_shiba, Shiba Inu fiyatı için 0,00003557 ve 0,00003992 dolar olarak gayeler belirledi.

Terra 2022’de yavaş bir başlangıç ​​yapmış olsa da, topluluk Solana ağında UST’nin (Terra’nın logaritmik stablecoin’i) piyasaya sürülmesini planladığından, taraftarlar LUNA fiyatı konusunda yükselişte. Terra, 31 Aralık 2021’de fiyat düşüşünden toparlandı ve %11,4 çıkar elde etti. Takma isimli bir kripto para ünitesi analisti olan BigCheds, Terra’nın USDT’ye karşı daha fazla yükselme potansiyeli olduğuna inanıyor.

Bir kripto analisti ve traderı olan AltcoinSherpa, Solana’nın kıymetli bir altcoin olduğuna inanıyor. Analist, Solana’yı ikinci kere 20-25 dolar düzeyinde biriktirdi ve altcoin’i elinde tutmaya devam ediyor. Analist, Solana’nın yükseliş eğilimi ve yükseliş potansiyeli konusunda optimist.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.