Alt Coin

Analistten Çarpıcı Shiba Inu Varsayımı: Şubat’ta…

Pentoshi takma isimli yakından takip edilen bir kripto analisti, rakip göğüs coin’ler Dogecoin’in (DOGE) Tesla’nın bir ödeme prosedürü olarak kabul etmeye başlamasından sonra kıymetli bir artış görmesine karşın, meme’den ilham alan Shiba Inu (SHIB)’e yatırım yaptığını açıkladı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Analist, Shiba Inu (SHIB)’i izlemeye aldı

Pentoshi, “bir ölçü SHIB satın aldığını” açıkladı. Analist, bir yatırımcının yatırımın riski için kazanabileceği mümkün mükafatı gösteren risk/ödül oranının, hareketi haklı çıkardığına inanıyor. Pentoshi, Şubat ayına yaklaştıkça geliştiricilerin ilerlemelerini görmek için SHIB fiyatını izleyeceğini ve şimdilik “yakın akrabası” yerine onu tercih ettiğini belirtti.

Tesla’nın DOGE ödeme özelliği, ‘cyberwhistle’, ‘Giga Texas’, ‘belt buckle’ ve çocuklar için ‘cyberquad’ dört tekerlekli arabası üzere makul eserlerin DOGE karşılığında satılmasına müsaade veren şirketle birlikte yayına girdi. Bu eserlerin tümü, cyberquad için 12.020 token’den cyberwhistle için 300 DOGE’ye kadar değişen DOGE cinsinden fiyatlandırılıyor.

Bilhassa, Pentoshi, Şubat ayında Robinhood’da listeleneceğine dair söylentilerin fiyatının yükselmesine yardımcı olduğu bir vakitte Shiba Inu (SHIB)’e yatırım yapmayı seçti. Robinhood listeleme söylentileri yayılmaya başladıktan kısa bir müddet sonra, bir Ethereum balinası 58,9 milyar SHIB satın aldı. Shiba Inu, 2021 Ekim ayının ortalarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,0008 dolar ulaştığından bu yana kıymetinin yaklaşık %53’ünü kaybetti.

Öte yandan Dogecoin, CryptoCompare datalarına nazaran, geçen yılın Mayıs ayında 0,70 dolar civarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı ve o vakitten beri pahasının yaklaşık %72’sini kaybetti ve şu anda 0,19 dolar civarında süreç görüyor. Göğüs coin’i, Tesla’nın onayı sayesinde %11 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.