Bitcoin

Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri!

Kripto stratejisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki tanınan altcoin (DOT ve VET) hakkındaki görünümü yorumluyor. Yaygın olarak takip edilen kripto analisti, iki tanınan altcoin için dayanak düzeylerini vurgularken, en güzel kriptolar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yaklaşmakta olan sıçramaları öngörüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

BTC ve ETH’de görüntü

Yakın tarihli bir YouTube güncellemesinde, kripto traderı Justin Bennett 8.470 abonesine ufukta kıymetli bir Bitcoin sıçraması olabileceğini söyledi. Analist: “Önümüzdeki haftalarda bir noktada BTC’den en az %20-30’luk bir sıçrama beklerim” dedi. Bitcoin şu anda 38000 dolar civarında süreç görürken, %20-30’luk bir yükseliş, Bennett’in BTC’nin önümüzdeki haftalarda 50.000-56.000 dolar ortasında bir yere ulaşmasını beklediği manasına geliyor. Önde gelen akıllı kontrat platformu Ethereum‘a bakan Bennett, son vakitlerde 3.000 doların dayanak tuttuğuna dikkat çekiyor. Fakat, ETH’nin geri sıçramadan evvel daha da düşebileceği konusunda uyarıyor. Analist, “Yani [ETH]’nin [3,000 dolar] altına yakın olduğunu görürsek, 2,800 dolar, tahminen de 2,900 dolar civarında takviyeye hakikat hareket etme bahtımız var ve sonra bu sıçramayı yakalarız” sözlerini kullanıyor.

Bennett daha sonra ödemelere ve merkezi olmayan finans blockchaini Algorand’a (ALGO) bakıyor ve fiyat düşse bile şu anda yükseliş formasyonu içinde olabileceğini belirtiyor. Algorand şu anda 1.14 dolardan süreç görüyor. Analist bahis hakkında şöyle diyor:

Piyasa burada 1,15 dolar civarında dayanak bulabilirse yükseliş formasyonu olabilecek bu kanalı geliştirdik. Ocak ayının sonuna gerçek [1.15 dolarlık] bir yine test alırsak, bu, 1,15 dolar civarında bir takviyenin izdihamı olacak. Oradan bir sıçrama yakalarsak, bir sonraki direnç buraya 1,50 ila 1,60 dolar civarında gelecek.

Ayrıyeten Bennett, kurumsal tahlil blockchaini VeChain’e (VET) bakıyor ve 0.06 doların geçen yıl MEÖ takviyesi olarak hizmet ettiğini belirtiyor. VET hakkında analist şöyle diyor:

VeChain’in 0,07 ABD dolarının altına yakın olduğunu görürsek, gözünüzü 0,06-0,065 ABD Doları ortasında tutun. Zira bu alıcılar için bir mecburilik olacak… ve uygun bir satın alma fırsatı yaratabilir. 0.06-0.065 dolar ortasında rastgele bir rotasyonun sağlıklı bir sıçrama üretebileceğini düşünüyorum.

VeChain, yazı yazarken 0,0631 dolardan süreç görüyor.

DOT için görünüm nasıl?

Tanınan kripto analist Bennett, birlikte çalışabilirlik blockchaini Polkadot (DOT) için ufukta güçlü bir kırılma olduğunu söylüyor. Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Polkadot’un fiyat hareketinin yükseliş devam modeli içinde süreç gördüğü için dalgalandığını söylüyor. Analist diyor ki:

Bunun, tabiatı gereği bir yükseliş modeli olan düşen bir kama olması ve ayrıyeten piyasanın makro bir yükseliş trendinde olması gerçeği, bunun düşüşten çok daha yüksek kırılma mümkünlüğü olduğuna inanmak için nedenlerim var.

Bennett’e nazaran, Polkadot’un kısa vadeli düşüş trendini sonlandırdığını görüyor. Polkadot için potansiyel maksatlara bakan kripto analisti, DOT’un kamanın diyagonal direncini ortadan kaldırdığında potansiyel olarak %78’lik bir dalgalanmayı ateşleyebileceğine inanıyor. Analist “Piyasa daha yüksek kırılacak mı? Şahsen ben çok âlâ bir talih olduğunu düşünüyorum ve şayet olursa, hedefleyeceğim alan burada. Birincisi 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar” diyor. Yazım sırasında, Polkadot 21.86 dolardan süreç görüyor. Bennett, DOT’ta uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, kripto varlığının önümüzdeki günlerde toparlanıp maksatlarına ulaşmadan evvel değerli ölçüde düzeldiğini görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.